Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hans Rüdi Giger op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Hans Rüdi Giger: de cijfers in een paar regels
hr giger elp XI is de ster: 2.900 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 10% van alle weergaven van Hans Rüdi Giger. Vervolgens komen hr giger necronom IV en Hr giger biomechanicallandscape - (010). Samen komen de pagina van de kunstenaar (12.400 bezoeken) en de werken (17.600 bezoeken) tot een totaal van 30.000 bezoeken. De interesse stijgt, met 54% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (12.600 bezoeken). Meest gesproken talen van het publiek: Frans (33%), Duits (16%) en Japans (14%). Toplanden van het publiek: Frankrijk (31%), Japan (19%) en Duitsland (13%). Per apparaat: apparaten (54%), telefoons (42%) en tablets (4%). De bezoeken zijn gericht op Donker (Lichtsterkte), met 56% van de bezoeken tegenover 28% van de catalogus.
Hans Rüdi Giger: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Hans Rüdi Giger.
-
1
hr giger elp XI
2.900 bezoeken · 9,9%
-
2
hr giger necronom IV
2.100 bezoeken · 7,2%
-
3
Hr giger biomechanicallandscape - (010)
1.700 bezoeken · 5,8%
-
4
Hr giger pilotincockpit
1.500 bezoeken · 5,1%
-
5
hr giger pII the great beast p13
1.100 bezoeken · 3,8%
-
6
hr giger landscape XII
1.000 bezoeken · 3,4%
-
7
hr giger erotomechanics IX
800 bezoeken · 2,7%
-
8
hr giger erotomechanics VIII
800 bezoeken · 2,7%
-
9
hr giger alienmonster IV
800 bezoeken · 2,7%
-
10
Hr giger alienhieroglyphics
700 bezoeken · 2,4%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Hans Rüdi Giger?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 3.400 | 9.200 |
| Aug 2026 | 1.300 | 5.500 |
| Sep 2026 | 7.700 | 2.800 |
Wanneer worden de werken van Hans Rüdi Giger bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Hans Rüdi Giger, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,0% | 56,0% |
| Zachte schaduw | 46,0% | 29,0% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 8,2% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 4,8% |
| Lichtgevend | 6,0% | 2,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 68,0% | 78,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,0% | 6,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 8,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 4,8% |
| Levendige kleur | 4,0% | 2,4% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 56,3% |
| Donkere tinten | 25,0% | 19,5% |
| Neutrale kleuren | 20,8% | 19,5% |
| Pasteltinten | 4,2% | 3,5% |
| Warme tinten | 0,0% | 1,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 72,0% | 83,3% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 8,5% |
| Levendig | 16,0% | 8,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 6,1% |
| Zacht | 12,0% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 13,0% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 26,6% |
| Verklaring | 50,0% | 39,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 24,9% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 18,8% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 20,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 18,1% |
| Harmonieus palet | 28,0% | 17,8% |
Wat zijn de topstukken van Hans Rüdi Giger, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| hr giger pII the great beas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| hr giger elp XI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 2.200 | 300 |
| hr giger erotomechanics IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| hr giger alienmonster IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| hr giger elp V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hr giger alien VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Hr giger biomechanoid - (75) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hr giger elp XII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| hr giger elp VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Hans Rüdi Giger?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 16.300 | 54,3% |
| telefoons | 12.500 | 41,7% |
| tablets | 1.200 | 4,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Hans Rüdi Giger?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 4.100 | 33,3% |
| Duits | 2.000 | 16,3% |
| Japans | 1.700 | 13,8% |
| Engels | 900 | 7,3% |
| Tsjechisch | 800 | 6,5% |
| Hongaars | 800 | 6,5% |
| Portugees | 600 | 4,9% |
| Koreaans | 500 | 4,1% |
| Slovaaks | 400 | 3,3% |
| Norwegian | 200 | 1,6% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Hans Rüdi Giger in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 600 |
| zo 27 Sep | 2.000 |
| ma 28 Sep | 500 |
| di 29 Sep | 700 |
| wo 30 Sep | 600 |
| do 1 Okt | 600 |
| vr 2 Okt | 300 |
| za 3 Okt | 600 |
| zo 4 Okt | 1.500 |
| ma 5 Okt | 900 |
| di 6 Okt | 700 |
| wo 7 Okt | 1.900 |
| do 8 Okt | 900 |
| vr 9 Okt | 1.200 |
| za 10 Okt | 1.300 |
| zo 11 Okt | 800 |
| ma 12 Okt | 500 |
| di 13 Okt | 2.000 |
| wo 14 Okt | 1.300 |
| do 15 Okt | 3.400 |
| vr 16 Okt | 1.000 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 2.300 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 1.800 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 2.000 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 2.600 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 1.500 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 2.600 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 2.100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 2.300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 3.000 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 1.500 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 1.700 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 2.900 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 1.300 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 2.300 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 2.600 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 3.300 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 1.700 |
Veelgestelde vragen over Hans Rüdi Giger
Welke werken van Hans Rüdi Giger worden het meest bekeken?
- hr giger elp XI eerst, met 2.900 bezoeken of 10% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Hans Rüdi Giger op ArtsDot.com?
- 30.000 bezoeken in twaalf maanden: 12.400 naar de artiestenpagina en 17.600 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Hans Rüdi Giger?
- Het publiek komt via apparaten (54%), telefoons (42%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 54% van de bezoeken.
Welke talen spreekt het publiek van Hans Rüdi Giger?
- Frans (33%), Duits (16%) en Japans (14%). De eerste taal, Frans, beslaat 33% van de bezoekers.
Welke werken van Hans Rüdi Giger sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Donker (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 56% van de bezoeken, hoewel ze slechts 28% van de catalogus beslaan.