Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gustaf Dalstrom op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Gustaf Dalstrom
Mensen bekijken Early Settlers Crossing a River (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse) vaker dan welk ander werk van Gustaf Dalstrom dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 38% van alles wat bekeken is. Pony Express (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse) en Horseless Carriage (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse) maken het podium compleet. Gustaf Dalstrom trok in totaal 1.000 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 700 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 900 bezoeken. Eén smaak valt op: Aardse tinten (Kleurenpalet) trekt 88% van de bezoeken, terwijl het slechts 50% van de catalogus beslaat.
Top 6: de werken van Gustaf Dalstrom die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 6 werken van Gustaf Dalstrom die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Early Settlers Crossing a River (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse), 1941
300 bezoeken · 37,5%
-
2
Pony Express (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse), 1941
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Horseless Carriage (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse), 1941
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Night, Chicago World's Fair, 1933
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Cloudy Day, 1933
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Abandoned Farm, 1934
100 bezoeken · 12,5%
Hoe populair is de Gustaf Dalstrom-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Gustaf Dalstrom in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Gustaf Dalstrom aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 83,3% | 100,0% |
| Algehele helderheid: licht | 16,7% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 37,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,0% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 25,0% | 12,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 87,5% |
| Neutrale kleuren | 41,7% | 12,5% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 41,7% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 50,0% |
| Levendig | 33,3% | 12,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 33,3% | 37,5% |
| Verklaring | 58,3% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 37,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 37,5% |
| Harmonieus palet | 41,7% | 25,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Gustaf Dalstrom zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night, Chicago World's Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Early Settlers Crossing a R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| Horseless Carriage (mural s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Country Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cloudy Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Buildings and Foliage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abandoned Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Houses on a Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Untitled) (mural study, St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Packet Ship (mural st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Gustaf Dalstrom gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Gustaf Dalstrom eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Gustaf Dalstrom: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Gustaf Dalstrom?
- Het is Early Settlers Crossing a River (mural study, St. Joseph, Missouri Post Office and Courthouse): 300 bezoeken, 38% van de weergaven van Gustaf Dalstrom. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 6.
Hoeveel bezoeken krijgt Gustaf Dalstrom?
- 1.000 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 300 op de artiestenpagina en 700 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Gustaf Dalstrom waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 88% van de bezoeken voor 50% van de catalogus.