Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Grahame Sydney op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Grahame Sydney
Mensen bekijken Boundary Road, Ida Valley vaker dan welk ander werk van Grahame Sydney dan ook: 400 bezoeken in twaalf maanden, of 8% van alles wat bekeken is. Paul Aubin en Standing Nude Ii maken het podium compleet. Grahame Sydney trok in totaal 4.700 bezoeken aan, met 800 op de artiestenpagina en 3.900 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 60% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 4.000 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (79%) en telefoons (21%). Eén smaak valt op: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 27% van de bezoeken, terwijl het slechts 10% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Grahame Sydney die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Grahame Sydney die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 bezoeken · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 bezoeken · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 bezoeken · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 bezoeken · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 bezoeken · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 bezoeken · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 bezoeken · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 bezoeken · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 bezoeken · 2,0%
-
10
Killing House
100 bezoeken · 2,0%
Hoe populair is de Grahame Sydney-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 3.300 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Grahame Sydney in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Grahame Sydney aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,0% | 10,2% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 26,5% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 36,7% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 18,4% |
| Lichtgevend | 16,0% | 8,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 52,0% | 57,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,0% | 16,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 12,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 83,3% | 87,5% |
| Aardse tinten | 11,1% | 4,2% |
| Donkere tinten | 2,8% | 4,2% |
| Monochroom | 2,8% | 4,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 55,1% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 24,5% |
| Levendig | 20,0% | 20,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 6,1% |
| Zacht | 6,0% | 6,1% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 16,3% |
| Krachtig contrast | 34,0% | 22,4% |
| Verklaring | 46,0% | 49,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 30,6% |
| Zacht gemengd palet | 24,0% | 12,2% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 10,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 38,8% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 8,2% |
Hoe verhouden de populairste werken van Grahame Sydney zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Grahame Sydney bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.700 | 78,7% |
| telefoons | 1.000 | 21,3% |
In welke talen wordt Grahame Sydney gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Grahame Sydney eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 200 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Grahame Sydney: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Grahame Sydney?
- Het is Boundary Road, Ida Valley: 400 bezoeken, 8% van de weergaven van Grahame Sydney. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Grahame Sydney?
- 4.700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 800 op de artiestenpagina en 3.900 op de individuele werken.
Bekijken mensen Grahame Sydney op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (79%) en telefoons (21%); apparaten loopt voor met 79%.
Is er een bepaald type werk van Grahame Sydney waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 27% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.