Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Giuseppe Pellizza da Volpedo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Giuseppe Pellizza da Volpedo
Mensen bekijken The Fourth Estate (also known as Proletariat) vaker dan welk ander werk van Giuseppe Pellizza da Volpedo dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 33% van alles wat bekeken is. Washing in the Sun en The Mirror of Life That which the First One does, the Others follow maken het podium compleet. Giuseppe Pellizza da Volpedo trok in totaal 1.300 bezoeken aan, met 800 op de artiestenpagina en 500 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 900 bezoeken. Eén smaak valt op: Donkere tinten (Kleurenpalet) trekt 67% van de bezoeken, terwijl het slechts 27% van de catalogus beslaat.
Top 5: de werken van Giuseppe Pellizza da Volpedo die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 5 werken van Giuseppe Pellizza da Volpedo die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The Fourth Estate (also known as Proletariat), 1901
200 bezoeken · 33,3%
-
2
Washing in the Sun, 1905
100 bezoeken · 16,7%
-
3
The Mirror of Life That which the First One does, the Others follow, 1898
100 bezoeken · 16,7%
-
4
Family of emigrants, 1906
100 bezoeken · 16,7%
-
5
14th-15th century dress and finger sketch
100 bezoeken · 16,7%
Hoe populair is de Giuseppe Pellizza da Volpedo-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Giuseppe Pellizza da Volpedo in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Giuseppe Pellizza da Volpedo aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 25,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 83,3% |
| Algehele helderheid: licht | 12,5% | 16,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,2% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,5% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 37,5% | 16,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,8% | 50,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 60,0% | 16,7% |
| Donkere tinten | 26,7% | 66,7% |
| Monochroom | 6,7% | 16,7% |
| Neutrale kleuren | 6,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 37,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 37,5% | 50,0% |
| Levendig | 25,0% | 50,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,8% | 16,7% |
| Zacht | 18,8% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 6,2% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 12,5% | 33,3% |
| Verklaring | 43,8% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,8% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,5% | 66,7% |
| Harmonieus palet | 25,0% | 16,7% |
Hoe verhouden de populairste werken van Giuseppe Pellizza da Volpedo zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Love of Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Statue of Villa Borghese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field in Bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing in the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Discussion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers Walking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family of emigrants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Giuseppe Pellizza da Volpedo gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 600 | 85,7% |
| Spaans | 100 | 14,3% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Giuseppe Pellizza da Volpedo eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
Giuseppe Pellizza da Volpedo: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Giuseppe Pellizza da Volpedo?
- Het is The Fourth Estate (also known as Proletariat): 200 bezoeken, 33% van de weergaven van Giuseppe Pellizza da Volpedo. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 5.
Hoeveel bezoeken krijgt Giuseppe Pellizza da Volpedo?
- 1.300 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 800 op de artiestenpagina en 500 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Giuseppe Pellizza da Volpedo waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Donkere tinten (Kleurenpalet): 67% van de bezoeken voor 27% van de catalogus.