Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Girolamo Romanino op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Girolamo Romanino
Mensen bekijken Pietà vaker dan welk ander werk van Girolamo Romanino dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 17% van alles wat bekeken is. Presentation of Jesus at the Temple en Christ before Pilate (detail) maken het podium compleet. Girolamo Romanino trok in totaal 1.600 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 1.200 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.400 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 92% van de bezoeken, terwijl het slechts 36% van de catalogus beslaat.
Top 8: de werken van Girolamo Romanino die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 8 werken van Girolamo Romanino die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Pietà, 1510
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Presentation of Jesus at the Temple, 1529
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Christ before Pilate (detail), 1519
200 bezoeken · 16,7%
-
4
Fall of Phaethon, 1531
200 bezoeken · 16,7%
-
5
Madonna and Child, 1527
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Portrait of a Man, 1520
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Ecce Homo, 1550
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Concert Champêtre
100 bezoeken · 8,3%
Hoe populair is de Girolamo Romanino-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Girolamo Romanino in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Girolamo Romanino aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Elegant | 36,4% | 50,0% |
| Dramatisch | 27,3% | 16,7% |
| Klassiek | 18,2% | 16,7% |
| Romantisch | 9,1% | 16,7% |
| Sereniteit | 9,1% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Reflectief | 27,3% | 33,3% |
| Sereniteit | 18,2% | 0,0% |
| Dramatisch | 9,1% | 16,7% |
| Melancholisch | 9,1% | 16,7% |
| Krachtig en imposant | 9,1% | 16,7% |
| Romantisch | 9,1% | 16,7% |
| Zwaarmoedig | 9,1% | 0,0% |
| Spiritueel | 9,1% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 40,0% | 33,3% |
| Zachte schaduw | 44,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 8,0% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,0% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,0% | 58,3% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 33,3% |
| Levendig | 8,0% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 8,3% |
| Zacht | 12,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 25,0% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 8,3% |
| Verklaring | 40,0% | 58,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 24,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 91,7% |
| Harmonieus palet | 12,0% | 8,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van Girolamo Romanino zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Gaudioso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Filippo Benizzi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait (.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Carrying the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presentation of Jesus at th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Girolamo Romanino gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Girolamo Romanino eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Girolamo Romanino: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Girolamo Romanino?
- Het is Pietà: 200 bezoeken, 17% van de weergaven van Girolamo Romanino. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Girolamo Romanino?
- 1.600 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 400 op de artiestenpagina en 1.200 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Girolamo Romanino waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 92% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.