Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Segal op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Segal: de cijfers in een paar regels
Street crossing is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 17% van alle weergaven van George Segal. Vervolgens komen The holocaust en Couple on Two Benches. Samen komen de pagina van de kunstenaar (700 bezoeken) en de werken (800 bezoeken) tot een totaal van 1.500 bezoeken. De interesse nam af met 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.100 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gematigde luminantie (Lichtsterkte), met 58% van de bezoeken tegenover 37% van de catalogus.
George Segal: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van George Segal.
-
1
Street crossing
200 bezoeken · 16,7%
-
2
The holocaust
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Couple on Two Benches
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Three People on Four Benches
100 bezoeken · 8,3%
-
5
The dancers (2)
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Three People on 4 Benches
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Chance meeting
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Kissing her cheek
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Untitled (236)
100 bezoeken · 8,3%
-
10
Woman in armchair
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van George Segal?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van George Segal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van George Segal, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 13,3% | 8,3% |
| Zachte schaduw | 26,7% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 36,7% | 58,3% |
| Algehele helderheid: licht | 13,3% | 8,3% |
| Lichtgevend | 10,0% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 76,7% | 66,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 3,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 46,7% | 60,0% |
| Neutrale kleuren | 46,7% | 40,0% |
| Pasteltinten | 6,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 76,7% | 66,7% |
| Gebalanceerd | 23,3% | 33,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,7% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 25,0% |
| Verklaring | 66,7% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 23,3% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 23,3% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 16,7% | 25,0% |
Wat zijn de topstukken van George Segal, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The diner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The tightrope walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three People on Four Benches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The dancers (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gay liberation monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple on Two Benches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Women against black window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Depression. bread line | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman on White Wicker Chair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van George Segal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan George Segal in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over George Segal
Welke werken van George Segal worden het meest bekeken?
- Street crossing eerst, met 200 bezoeken of 17% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van George Segal op ArtsDot.com?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina en 800 naar de werken.
Welke werken van George Segal sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gematigde luminantie (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 58% van de bezoeken, hoewel ze slechts 37% van de catalogus beslaan.