Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Geoffrey Tibble op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Geoffrey Tibble: de cijfers in een paar regels
Graham Bell (1910–1943) is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 25% van alle weergaven van Geoffrey Tibble. Vervolgens komen Three Women in an Interior en Music Room. Samen komen de pagina van de kunstenaar (600 bezoeken) en de werken (1.600 bezoeken) tot een totaal van 2.200 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (2.000 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), met 56% van de bezoeken tegenover 35% van de catalogus.
Geoffrey Tibble: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Geoffrey Tibble.
-
1
Graham Bell (1910–1943)
400 bezoeken · 25,0%
-
2
Three Women in an Interior
200 bezoeken · 12,5%
-
3
Music Room, 1948
200 bezoeken · 12,5%
-
4
The Studio, 1944
200 bezoeken · 12,5%
-
5
The Discussion, 1948
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Reclining Woman, 1938
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Woman Asleep, 1938
100 bezoeken · 6,2%
-
8
The Big Room, 1945
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Two Figures in a Boudoir, 1946
100 bezoeken · 6,2%
-
10
Man Thinking
100 bezoeken · 6,2%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Geoffrey Tibble?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Geoffrey Tibble bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Geoffrey Tibble, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 56,2% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 18,8% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 43,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 43,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 35,0% | 43,8% |
| Gebalanceerd | 55,0% | 56,2% |
| Levendig | 10,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 20,0% | 31,2% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 25,0% |
| Krachtig contrast | 35,0% | 12,5% |
| Verklaring | 35,0% | 31,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 6,2% |
| Evenwichtige harmonie | 25,0% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 35,0% | 56,2% |
| Harmonieus palet | 5,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Geoffrey Tibble, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Cloth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Thinking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Asleep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Reclining Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Woman at a Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Figures in a Boudoir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Big Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Music Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Geoffrey Tibble?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Geoffrey Tibble in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Geoffrey Tibble
Welke werken van Geoffrey Tibble worden het meest bekeken?
- Graham Bell (1910–1943) eerst, met 400 bezoeken of 25% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Geoffrey Tibble op ArtsDot.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina en 1.600 naar de werken.
Welke werken van Geoffrey Tibble sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 56% van de bezoeken, hoewel ze slechts 35% van de catalogus beslaan.