Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gabriel von Max op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Gabriel von Max
Mensen bekijken St. Theresa Morl vaker dan welk ander werk van Gabriel von Max dan ook: 700 bezoeken in twaalf maanden, of 33% van alles wat bekeken is. Monkeys as Judges of Art en Get finished Flowering maken het podium compleet. Gabriel von Max trok in totaal 2.900 bezoeken aan, met 800 op de artiestenpagina en 2.100 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 2.400 bezoeken. Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 38% van de bezoeken, terwijl het slechts 9% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Gabriel von Max die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Gabriel von Max die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
St. Theresa Morl
700 bezoeken · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 bezoeken · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 bezoeken · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 bezoeken · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Last Performance
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 bezoeken · 4,8%
Hoe populair is de Gabriel von Max-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Gabriel von Max in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Gabriel von Max aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 47,8% | 38,1% |
| Zachte schaduw | 26,1% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 17,4% | 9,5% |
| Algehele helderheid: licht | 8,7% | 38,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,9% | 47,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,7% | 47,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,7% | 4,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 82,6% | 61,9% |
| Neutrale kleuren | 8,7% | 38,1% |
| Donkere tinten | 8,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 65,2% | 47,6% |
| Gebalanceerd | 26,1% | 52,4% |
| Levendig | 8,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,3% | 4,8% |
| Zacht | 8,7% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 13,0% | 4,8% |
| Krachtig contrast | 17,4% | 23,8% |
| Verklaring | 56,5% | 61,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,4% | 4,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 60,9% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 21,7% | 23,8% |
Hoe verhouden de populairste werken van Gabriel von Max zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey in front of a Skelet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Get finished Flowering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Katharina Emmerich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The anatomist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Token: A Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Last Performance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys and painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Gabriel von Max gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Gabriel von Max eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Gabriel von Max: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Gabriel von Max?
- Het is St. Theresa Morl: 700 bezoeken, 33% van de weergaven van Gabriel von Max. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Gabriel von Max?
- 2.900 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 800 op de artiestenpagina en 2.100 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Gabriel von Max waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 38% van de bezoeken voor 9% van de catalogus.