Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frederick William Jackson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frederick William Jackson in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was The process of cheese making het meest bekeken werk van Frederick William Jackson op ArtsDot.com: 200 weergaven, goed voor 10% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen In Summer Time en British,. In totaal waren er 2.700 bezoeken aan Frederick William Jackson: 1.000 aan de artiestenpagina en 1.700 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 2.000 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Harmonieus palet (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 42% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Frederick William Jackson
Dit zijn de 10 werken van Frederick William Jackson die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
The process of cheese making
200 bezoeken · 10,0%
-
2
In Summer Time
200 bezoeken · 10,0%
-
3
British,, 1918
200 bezoeken · 10,0%
-
4
Bread And Cheese
200 bezoeken · 10,0%
-
5
Strandszene Mit Zwei Fischern
100 bezoeken · 5,0%
-
6
Abraham Crompton, Mayor Of Oldham
100 bezoeken · 5,0%
-
7
Frank Hindley Smith
100 bezoeken · 5,0%
-
8
John Armitage, Headmaster Of Oldham Technical School
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Henry Lees Hollingsworth
100 bezoeken · 5,0%
-
10
James Yates, Mayor Of Oldham
100 bezoeken · 5,0%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Frederick William Jackson per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Frederick William Jackson bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Frederick William Jackson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 35,0% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 10,0% |
| Lichtgevend | 4,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 5,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 55,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 42,0% | 30,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 10,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 56,1% | 68,4% |
| Neutrale kleuren | 31,7% | 21,1% |
| Donkere tinten | 9,8% | 10,5% |
| Pasteltinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 72,0% | 65,0% |
| Levendig | 12,0% | 10,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 28,0% | 30,0% |
| Zacht | 20,0% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 5,0% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 0,0% |
| Verklaring | 26,0% | 35,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 5,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 5,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 15,0% |
| Harmonieus palet | 42,0% | 75,0% |
Welke werken van Frederick William Jackson worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Collection Of 27 Works | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| An Important Archive Of Man… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Blossom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kremlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coast Scene With Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest Of The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Returning With The Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Armitage, Headmaster O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Frederick William Jackson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 66,7% |
| Servisch | 100 | 33,3% |
Hoeveel bezoeken krijgt Frederick William Jackson per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 100 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 100 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Frederick William Jackson op ArtsDot.com
Welke werken van Frederick William Jackson zijn het populairst?
- The process of cheese making is het populairste werk met 200 weergaven (10% van alle weergaven van Frederick William Jackson). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Frederick William Jackson op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Frederick William Jackson 2.700 bezoeken: 1.000 op de artiestenpagina en 1.700 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Frederick William Jackson de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Harmonieus palet (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken, tegenover 42% van de catalogus van de kunstenaar.