Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frederick William Hayes op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frederick William Hayes: de cijfers in een paar regels
Rock and Mountains is de ster: 300 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 8% van alle weergaven van Frederick William Hayes. Vervolgens komen Llanbedrog en Twilight, Criccieth. Samen komen de pagina van de kunstenaar (600 bezoeken) en de werken (3.700 bezoeken) tot een totaal van 4.300 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (4.000 bezoeken). Per apparaat: apparaten (100%). De bezoeken zijn gericht op Gebalanceerd (Kleurintensiteit), met 81% van de bezoeken tegenover 66% van de catalogus.
Frederick William Hayes: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Frederick William Hayes.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 bezoeken · 8,1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 bezoeken · 5,4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 bezoeken · 5,4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 bezoeken · 5,4%
-
5
Skyscape, 1883
200 bezoeken · 5,4%
-
6
River Scene, 1883
200 bezoeken · 5,4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 bezoeken · 2,7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 bezoeken · 2,7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 bezoeken · 2,7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 bezoeken · 2,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Frederick William Hayes?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 3.500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van Frederick William Hayes bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Frederick William Hayes, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 8,0% | 5,4% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 40,5% |
| Algehele helderheid: licht | 48,0% | 54,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,0% | 54,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 29,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 16,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 16,2% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 81,1% |
| Levendig | 0,0% | 2,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 8,1% |
| Zacht | 24,0% | 37,8% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 16,2% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 16,2% |
| Verklaring | 22,0% | 21,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,0% | 27,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 29,7% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 8,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 35,1% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Frederick William Hayes, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Frederick William Hayes?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.300 | 100,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Frederick William Hayes?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Frederick William Hayes in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Frederick William Hayes
Welke werken van Frederick William Hayes worden het meest bekeken?
- Rock and Mountains eerst, met 300 bezoeken of 8% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Frederick William Hayes op ArtsDot.com?
- 4.300 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina en 3.700 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Frederick William Hayes?
- Het publiek komt via apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de bezoeken.
Welke werken van Frederick William Hayes sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gebalanceerd (Kleurintensiteit) zijn verantwoordelijk voor 81% van de bezoeken, hoewel ze slechts 66% van de catalogus beslaan.