Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van François De Nomé op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor François De Nomé
Mensen bekijken Belisarius Recognized by one of his Soldiers vaker dan welk ander werk van François De Nomé dan ook: 100 bezoeken in twaalf maanden, of 14% van alles wat bekeken is. Architectural Capriccio en Martyrdom of a Saint maken het podium compleet. François De Nomé trok in totaal 700 bezoeken aan, met 100 op de artiestenpagina en 600 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 600 bezoeken. Eén smaak valt op: Krachtig contrast (Contrast) trekt 43% van de bezoeken, terwijl het slechts 30% van de catalogus beslaat.
Top 7: de werken van François De Nomé die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 7 werken van François De Nomé die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Belisarius Recognized by one of his Soldiers, 1630
100 bezoeken · 14,3%
-
2
Architectural Capriccio, 1622
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Martyrdom of a Saint
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Fantastic Ruins with Saint Augustine and the Child
100 bezoeken · 14,3%
-
5
The Tomb of Solomon
100 bezoeken · 14,3%
-
6
The Martyrdom of a female Saint
100 bezoeken · 14,3%
-
7
Landscape with Roman Ruins
100 bezoeken · 14,3%
Hoe populair is de François De Nomé-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van François De Nomé in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van François De Nomé aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 60,0% | 57,1% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 60,0% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 71,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 0,0% |
| Zacht | 20,0% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 30,0% | 42,9% |
| Verklaring | 40,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 14,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van François De Nomé zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Architectural Capriccio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Belisarius Recognized by on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Tomb of Solomon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fantastic Ruins with Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of a female S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martyrdom of a Saint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Roman Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aeneas and Anchises Fleeing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt François De Nomé gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan François De Nomé eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
François De Nomé: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van François De Nomé?
- Het is Belisarius Recognized by one of his Soldiers: 100 bezoeken, 14% van de weergaven van François De Nomé. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 7.
Hoeveel bezoeken krijgt François De Nomé?
- 700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 100 op de artiestenpagina en 600 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van François De Nomé waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 43% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.