Fernando Cueto Amorsolo Publiek & Populariteit op ArtsDot.com

1892 – 1972

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Fernando Cueto Amorsolo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Fernando Cueto Amorsolo: de cijfers in een paar regels

Harvesting is de ster: 600 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 24% van alle weergaven van Fernando Cueto Amorsolo. Vervolgens komen Landscape en Village Gathering. Samen komen de pagina van de kunstenaar (500 bezoeken) en de werken (1.900 bezoeken) tot een totaal van 2.400 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.600 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Zacht (Contrast), met 96% van de bezoeken tegenover 71% van de catalogus.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 werken die mensen als eerste bekijken

Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Fernando Cueto Amorsolo.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 bezoeken · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 bezoeken · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 bezoeken · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 bezoeken · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 bezoeken · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 bezoeken · 4,0%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Fernando Cueto Amorsolo?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20263001.300
Aug 2026200600
Sep 202600

Wanneer worden de werken van Fernando Cueto Amorsolo bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de topstukken van Fernando Cueto Amorsolo, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Welke talen spreekt het publiek van Fernando Cueto Amorsolo?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Fernando Cueto Amorsolo in de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt700
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt100
di 13 Okt0
wo 14 Okt100
do 15 Okt0
vr 16 Okt100
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over Fernando Cueto Amorsolo

Welke werken van Fernando Cueto Amorsolo worden het meest bekeken?

Harvesting eerst, met 600 bezoeken of 24% van de weergaven. 6 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Fernando Cueto Amorsolo op ArtsDot.com?

2.400 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina en 1.900 naar de werken.

Welke werken van Fernando Cueto Amorsolo sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Stukken met het label Zacht (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 96% van de bezoeken, hoewel ze slechts 71% van de catalogus beslaan.