Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernest Lawson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernest Lawson in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Realization het meest bekeken werk van Ernest Lawson op ArtsDot.com: 400 weergaven, goed voor 5% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen River Scene in Winter en High Bridge at Night, New York City. In totaal waren er 9.000 bezoeken aan Ernest Lawson: 1.100 aan de artiestenpagina en 7.900 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 7.200 bezoeken. Mensen browsen op apparaten (98%) en telefoons (2%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Krachtig contrast (Contrast): 39% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 20% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Ernest Lawson
Dit zijn de 10 werken van Ernest Lawson die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Realization
400 bezoeken · 5,0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 bezoeken · 3,8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 bezoeken · 3,8%
-
4
The Bridge
300 bezoeken · 3,8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 bezoeken · 3,8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 bezoeken · 2,5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 bezoeken · 2,5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 bezoeken · 2,5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 bezoeken · 2,5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 bezoeken · 2,5%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Ernest Lawson per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 500 | 6.700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sep 2026 | 500 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Ernest Lawson bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Ernest Lawson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 2,5% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 11,2% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 43,8% |
| Algehele helderheid: licht | 36,0% | 40,0% |
| Lichtgevend | 14,0% | 2,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 35,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,0% | 37,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 15,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 12,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 71,9% | 60,0% |
| Aardse tinten | 12,5% | 27,3% |
| Donkere tinten | 3,1% | 9,1% |
| Pasteltinten | 12,5% | 1,8% |
| Natuurlijke tinten | 0,0% | 1,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,0% | 22,5% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 58,8% |
| Levendig | 14,0% | 18,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 6,2% |
| Zacht | 26,0% | 18,8% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 11,2% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 38,8% |
| Verklaring | 30,0% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 15,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 18,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 31,2% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 15,0% |
Welke werken van Ernest Lawson worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Ernest Lawson?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 8.800 | 97,8% |
| telefoons | 200 | 2,2% |
Welke talen spreken de bezoekers van Ernest Lawson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 300 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Ernest Lawson per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 400 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 600 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Ernest Lawson op ArtsDot.com
Welke werken van Ernest Lawson zijn het populairst?
- Realization is het populairste werk met 400 weergaven (5% van alle weergaven van Ernest Lawson). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Ernest Lawson op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Ernest Lawson 9.000 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina en 7.900 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Ernest Lawson?
- Voornamelijk via apparaten (98%) en telefoons (2%): 98% van de bezoeken komt van apparaten.
Welke soort werken geven de bezoekers van Ernest Lawson de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Krachtig contrast (Contrast): 39% van de bezoeken, tegenover 20% van de catalogus van de kunstenaar.