Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernest Herbert Whydale op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernest Herbert Whydale: de cijfers in een paar regels
Spitfire over Bassingbourn is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 29% van alle weergaven van Ernest Herbert Whydale. Vervolgens komen Arthur Whydale en The Homecoming Fund. Samen komen de pagina van de kunstenaar (100 bezoeken) en de werken (1.300 bezoeken) tot een totaal van 1.400 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (1.100 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gedempt (Kleurverzadiging), met 43% van de bezoeken tegenover 13% van de catalogus.
Ernest Herbert Whydale: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Ernest Herbert Whydale.
-
1
Spitfire over Bassingbourn, 1942
400 bezoeken · 28,6%
-
2
Arthur Whydale
200 bezoeken · 14,3%
-
3
The Homecoming Fund, 1945
100 bezoeken · 7,1%
-
4
Nash and Rowley Saleyard, Royston
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Royston Church
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Going Home
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Ploughing on Sandy Heath
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Back Street, Royston
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Lady in a Feathered Hat
100 bezoeken · 7,1%
-
10
'The Plough Inn', Royston
100 bezoeken · 7,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Ernest Herbert Whydale?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Wanneer worden de werken van Ernest Herbert Whydale bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Ernest Herbert Whydale, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 17,4% | 21,4% |
| Gematigde luminantie | 43,5% | 28,6% |
| Algehele helderheid: licht | 39,1% | 50,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 13,0% | 42,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,7% | 21,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 52,2% | 35,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 13,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 61,1% | 69,2% |
| Aardse tinten | 33,3% | 30,8% |
| Donkere tinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,7% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 52,2% | 57,1% |
| Levendig | 39,1% | 14,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 21,7% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 8,7% | 28,6% |
| Krachtig contrast | 39,1% | 42,9% |
| Verklaring | 30,4% | 21,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,0% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 13,0% | 21,4% |
| Evenwichtige harmonie | 4,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,2% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 17,4% | 7,1% |
Wat zijn de topstukken van Ernest Herbert Whydale, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Whydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Grundy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Homecoming Fund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Royston Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The Crown Inn', Royston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Stepper Point, Corn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sheen Mill, Melbourn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Ernest Herbert Whydale?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Ernest Herbert Whydale in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 100 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Ernest Herbert Whydale
Welke werken van Ernest Herbert Whydale worden het meest bekeken?
- Spitfire over Bassingbourn eerst, met 400 bezoeken of 29% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Ernest Herbert Whydale op ArtsDot.com?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina en 1.300 naar de werken.
Welke werken van Ernest Herbert Whydale sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gedempt (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 43% van de bezoeken, hoewel ze slechts 13% van de catalogus beslaan.