Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernest Biéler op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernest Biéler: de cijfers in een paar regels
The leaf gatherer is de ster: 700 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 10% van alle weergaven van Ernest Biéler. Vervolgens komen Accounts of the pasture or La Raclette en The Kid with sheep. Samen komen de pagina van de kunstenaar (2.800 bezoeken) en de werken (6.500 bezoeken) tot een totaal van 9.300 bezoeken. De interesse stijgt, met 11% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (5.400 bezoeken). Per apparaat: apparaten (81%), telefoons (10%) en tablets (10%). De bezoeken zijn gericht op Zacht gemengd palet (Kleurharmonie), met 16% van de bezoeken tegenover 4% van de catalogus.
Ernest Biéler: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Ernest Biéler.
-
1
The leaf gatherer
700 bezoeken · 10,1%
-
2
Accounts of the pasture or La Raclette
600 bezoeken · 8,7%
-
3
The Kid with sheep
400 bezoeken · 5,8%
-
4
A beautiful Sunday at Savièze
300 bezoeken · 4,3%
-
5
View of St. Saphorin from the house of Montellier
200 bezoeken · 2,9%
-
6
Portrait of Jules Tissières
200 bezoeken · 2,9%
-
7
Girl with the æillet
200 bezoeken · 2,9%
-
8
Maiden with hat
200 bezoeken · 2,9%
-
9
The mysterious Water
200 bezoeken · 2,9%
-
10
Confidence in the shelter of the woods
200 bezoeken · 2,9%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Ernest Biéler?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.000 | 4.400 |
| Aug 2026 | 1.100 | 700 |
| Sep 2026 | 700 | 1.300 |
Wanneer worden de werken van Ernest Biéler bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Ernest Biéler, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,0% | 5,8% |
| Zachte schaduw | 32,0% | 33,3% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 43,5% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 11,6% |
| Lichtgevend | 4,0% | 5,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 8,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 11,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 40,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 28,0% | 36,2% |
| Levendige kleur | 6,0% | 2,9% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 37,2% | 44,8% |
| Aardse tinten | 44,2% | 37,3% |
| Neutrale kleuren | 16,3% | 10,4% |
| Pasteltinten | 2,3% | 4,5% |
| Warme tinten | 0,0% | 3,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 8,7% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 49,3% |
| Levendig | 36,0% | 42,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,0% | 8,7% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 2,9% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 18,8% |
| Verklaring | 62,0% | 69,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,0% | 8,7% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 15,9% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 7,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 59,4% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 8,7% |
Wat zijn de topstukken van Ernest Biéler, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts of the pasture or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| Portrait of Jules Tissières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Kid with sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Types de Savièse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maiden with hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Girl with the æillet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of St. Saphorin from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Confidence in the shelter o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Marie. Valais in the lace c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Red Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Ernest Biéler?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 7.500 | 80,6% |
| telefoons | 900 | 9,7% |
| tablets | 900 | 9,7% |
Welke talen spreekt het publiek van Ernest Biéler?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Russisch | 300 | 42,9% |
| Engels | 100 | 14,3% |
| Spaans | 100 | 14,3% |
| Zweeds | 100 | 14,3% |
| Oekraïens | 100 | 14,3% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Ernest Biéler in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 600 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 1.100 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 500 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Ernest Biéler
Welke werken van Ernest Biéler worden het meest bekeken?
- The leaf gatherer eerst, met 700 bezoeken of 10% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Ernest Biéler op ArtsDot.com?
- 9.300 bezoeken in twaalf maanden: 2.800 naar de artiestenpagina en 6.500 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Ernest Biéler?
- Het publiek komt via apparaten (81%), telefoons (10%) en tablets (10%); apparaten is goed voor 81% van de bezoeken.
Welke werken van Ernest Biéler sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 16% van de bezoeken, hoewel ze slechts 4% van de catalogus beslaan.