Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Emilio Sala op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Emilio Sala
Mensen bekijken Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio vaker dan welk ander werk van Emilio Sala dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 13% van alles wat bekeken is. Niña en el Jardin en Expulsion of the Jews from Spain (1492) maken het podium compleet. Emilio Sala trok in totaal 2.800 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 2.200 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 2.500 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 87% van de bezoeken, terwijl het slechts 52% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Emilio Sala die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Emilio Sala die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 bezoeken · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 bezoeken · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 bezoeken · 8,7%
-
4
Muchacha
200 bezoeken · 8,7%
-
5
Dama
200 bezoeken · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 bezoeken · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 bezoeken · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 bezoeken · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 bezoeken · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 bezoeken · 4,3%
Hoe populair is de Emilio Sala-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Emilio Sala in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Emilio Sala aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 23,8% | 26,1% |
| Zachte schaduw | 38,1% | 39,1% |
| Gematigde luminantie | 28,6% | 30,4% |
| Algehele helderheid: licht | 9,5% | 4,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,9% | 8,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 39,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,2% | 47,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,5% | 4,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 66,7% | 88,9% |
| Neutrale kleuren | 18,2% | 5,6% |
| Donkere tinten | 15,2% | 5,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 35,7% | 4,3% |
| Gebalanceerd | 54,8% | 87,0% |
| Levendig | 9,5% | 8,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,8% | 0,0% |
| Zacht | 11,9% | 4,3% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 17,4% |
| Krachtig contrast | 26,2% | 39,1% |
| Verklaring | 40,5% | 39,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 19,1% | 13,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,4% | 87,0% |
| Harmonieus palet | 11,9% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Emilio Sala zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Emilio Sala gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Emilio Sala eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Emilio Sala: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Emilio Sala?
- Het is Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio: 300 bezoeken, 13% van de weergaven van Emilio Sala. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Emilio Sala?
- 2.800 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 600 op de artiestenpagina en 2.200 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Emilio Sala waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 87% van de bezoeken voor 52% van de catalogus.