Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Elsie Evelyn Few op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Elsie Evelyn Few in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Still Life het meest bekeken werk van Elsie Evelyn Few op ArtsDot.com: 1.200 weergaven, goed voor 33% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Russell Square, London en The Pond at Hawkshall. In totaal waren er 1.000 bezoeken aan Elsie Evelyn Few: 300 aan de artiestenpagina en 700 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Sep 2026, met 900 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Aardse tinten (Kleurenpalet): 63% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 33% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 7 meest bekeken werken van Elsie Evelyn Few
Dit zijn de 7 werken van Elsie Evelyn Few die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Still Life
1.200 bezoeken · 33,3%
-
2
Russell Square, London, 1941
700 bezoeken · 19,4%
-
3
The Pond at Hawkshall
500 bezoeken · 13,9%
-
4
Willows
400 bezoeken · 11,1%
-
5
Florence Margaret Wood, MA, Principal of Southlands College (1931–1949), 1949
300 bezoeken · 8,3%
-
6
Bradfields, 1947
300 bezoeken · 8,3%
-
7
Bembridge Sands
200 bezoeken · 5,6%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Elsie Evelyn Few per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 700 |
Hoe vaak worden de werken van Elsie Evelyn Few bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Elsie Evelyn Few?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,3% | 33,3% |
| Zachte schaduw | 14,3% | 19,4% |
| Gematigde luminantie | 57,1% | 41,7% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 14,3% | 5,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 8,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,3% | 8,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 57,1% | 69,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 13,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 33,3% | 63,2% |
| Donkere tinten | 33,3% | 26,3% |
| Neutrale kleuren | 33,3% | 10,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,3% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 57,1% | 72,2% |
| Levendig | 28,6% | 19,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 42,9% | 58,3% |
| Zacht | 14,3% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 14,3% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 28,6% | 22,2% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,6% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 33,3% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,6% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 28,6% | 16,7% |
Welke werken van Elsie Evelyn Few worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russell Square, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 |
| The Pond at Hawkshall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Florence Margaret Wood, MA,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bradfields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bembridge Sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Elsie Evelyn Few?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Elsie Evelyn Few per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Elsie Evelyn Few op ArtsDot.com
Welke werken van Elsie Evelyn Few zijn het populairst?
- Still Life is het populairste werk met 1.200 weergaven (33% van alle weergaven van Elsie Evelyn Few). De bovenstaande ranglijst bevat de 7 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Elsie Evelyn Few op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Elsie Evelyn Few 1.000 bezoeken: 300 op de artiestenpagina en 700 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Elsie Evelyn Few de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Aardse tinten (Kleurenpalet): 63% van de bezoeken, tegenover 33% van de catalogus van de kunstenaar.