Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van David Johnson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
David Johnson in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was View on the Androscoggin River, Maine het meest bekeken werk van David Johnson op ArtsDot.com: 200 weergaven, goed voor 10% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen View of Palisades, Hudson River en Scene At Cold Spring, Hudson River. In totaal waren er 2.300 bezoeken aan David Johnson: 500 aan de artiestenpagina en 1.800 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 2.000 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 37% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 8% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van David Johnson
Dit zijn de 10 werken van David Johnson die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
View on the Androscoggin River, Maine, 1869
200 bezoeken · 10,5%
-
2
View of Palisades, Hudson River, 1871
200 bezoeken · 10,5%
-
3
Scene At Cold Spring, Hudson River
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Landscape
200 bezoeken · 10,5%
-
5
West Cornwall, Connecticut, 1875
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Study, North Conway, New Hampshire
100 bezoeken · 5,3%
-
7
On the Esopus Creek, Ulster County, New York, 1859
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Natural Bridge, Virginia, 1860
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Landscape with House, 1864
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Hudson River Scene, 1863
100 bezoeken · 5,3%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van David Johnson per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van David Johnson bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van David Johnson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 10,5% |
| Zachte schaduw | 18,0% | 15,8% |
| Gematigde luminantie | 46,0% | 26,3% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 42,1% |
| Lichtgevend | 4,0% | 5,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,0% | 42,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 47,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 10,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 46,2% | 62,5% |
| Aardse tinten | 48,7% | 31,2% |
| Donkere tinten | 5,1% | 0,0% |
| Monochroom | 0,0% | 6,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 42,1% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 57,9% |
| Levendig | 18,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 10,5% |
| Zacht | 4,0% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 10,5% |
| Verklaring | 72,0% | 63,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 36,8% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 47,4% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 5,3% |
Welke werken van David Johnson worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schooley's Mountain, New Je… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape at Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Androscoggin Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lake George | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cornwall, Connecticut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pathway Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natural Bridge, Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brook Study at Warwick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study at Ramapo, New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natural Bridge, Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van David Johnson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt David Johnson per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over David Johnson op ArtsDot.com
Welke werken van David Johnson zijn het populairst?
- View on the Androscoggin River, Maine is het populairste werk met 200 weergaven (10% van alle weergaven van David Johnson). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken David Johnson op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving David Johnson 2.300 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 1.800 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van David Johnson de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 37% van de bezoeken, tegenover 8% van de catalogus van de kunstenaar.