Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van David Boerljoek op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor David Boerljoek
Mensen bekijken Eilshemius in his Studio vaker dan welk ander werk van David Boerljoek dan ook: 1.000 bezoeken in twaalf maanden, of 6% van alles wat bekeken is. Peasant and horse en Orchestra maken het podium compleet. David Boerljoek trok in totaal 15.200 bezoeken aan, met 1.300 op de artiestenpagina en 13.900 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 87% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 12.300 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (95%), telefoons (5%) en tablets (1%). Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 26% van de bezoeken, terwijl het slechts 12% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van David Boerljoek die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van David Boerljoek die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Eilshemius in his Studio, 1935
1.000 bezoeken · 6,1%
-
2
Peasant and horse, 1910
500 bezoeken · 3,0%
-
3
Orchestra, 1957
500 bezoeken · 3,0%
-
4
New York
500 bezoeken · 3,0%
-
5
A horse-lightning, 1907
300 bezoeken · 1,8%
-
6
Majorca, Spain
300 bezoeken · 1,8%
-
7
Still life with roses and fruits, 1933
200 bezoeken · 1,2%
-
8
View of the Water (Rural landscape with a lake), 1947
200 bezoeken · 1,2%
-
9
Fifty-thousand-years-old woman on Mars, 1922
200 bezoeken · 1,2%
-
10
Composition with sickle, 1917
200 bezoeken · 1,2%
Hoe populair is de David Boerljoek-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 500 | 11.800 |
| Aug 2026 | 500 | 1.800 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van David Boerljoek in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van David Boerljoek aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,0% | 6,7% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 25,4% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 39,4% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 26,1% |
| Lichtgevend | 8,0% | 2,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,0% | 4,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 44,0% | 40,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 34,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,0% | 19,4% |
| Levendige kleur | 2,0% | 1,2% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 38,9% | 41,6% |
| Aardse tinten | 36,1% | 36,5% |
| Donkere tinten | 25,0% | 21,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 6,7% |
| Gebalanceerd | 70,0% | 67,3% |
| Levendig | 22,0% | 26,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 7,3% |
| Zacht | 22,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 11,5% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 32,1% |
| Verklaring | 24,0% | 29,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 46,0% | 49,7% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 11,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,0% | 15,2% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 3,6% |
Hoe verhouden de populairste werken van David Boerljoek zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Farm at Bear Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tea Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shells and Plant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of poet-futurist W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Hampton Bays | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in Blue Pitcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt David Boerljoek bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 14.400 | 94,7% |
| telefoons | 700 | 4,6% |
| tablets | 100 | 0,7% |
In welke talen wordt David Boerljoek gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan David Boerljoek eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 500 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 400 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 400 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 300 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
David Boerljoek: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van David Boerljoek?
- Het is Eilshemius in his Studio: 1.000 bezoeken, 6% van de weergaven van David Boerljoek. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt David Boerljoek?
- 15.200 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 1.300 op de artiestenpagina en 13.900 op de individuele werken.
Bekijken mensen David Boerljoek op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (95%), telefoons (5%) en tablets (1%); apparaten loopt voor met 95%.
Is er een bepaald type werk van David Boerljoek waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 26% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.