Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cornelis Springer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Cornelis Springer in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Enkhuizen south havendijk het meest bekeken werk van Cornelis Springer op ArtsDot.com: 400 weergaven, goed voor 6% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Many figures in the streets of Haarlem en Weeshuis in Enkhuizen. In totaal waren er 6.800 bezoeken aan Cornelis Springer: 600 aan de artiestenpagina en 6.200 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 725% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Okt 2026, met 3.300 bezoeken. Mensen browsen op apparaten (49%), tablets (49%) en telefoons (3%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 35% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 10% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Cornelis Springer
Dit zijn de 10 werken van Cornelis Springer die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 bezoeken · 5,9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 bezoeken · 4,4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 bezoeken · 4,4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 bezoeken · 4,4%
-
5
Street scene
200 bezoeken · 2,9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 bezoeken · 2,9%
-
7
Village view
200 bezoeken · 2,9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 bezoeken · 2,9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 bezoeken · 2,9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 bezoeken · 2,9%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Cornelis Springer per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
| Okt 2026 | 200 | 3.100 |
Hoe vaak worden de werken van Cornelis Springer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Cornelis Springer?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 1,5% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 17,6% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 41,2% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 39,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 14,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 46,0% | 55,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 29,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 48,9% | 63,1% |
| Aardse tinten | 48,9% | 35,4% |
| Donkere tinten | 2,1% | 1,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 22,1% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 75,0% |
| Levendig | 10,0% | 2,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 4,0% | 5,9% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 2,9% |
| Krachtig contrast | 4,0% | 7,3% |
| Verklaring | 76,0% | 83,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 1,5% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 4,4% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 35,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 39,7% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 19,1% |
Welke werken van Cornelis Springer worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Cornelis Springer?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 48,5% |
| tablets | 3.300 | 48,5% |
| telefoons | 200 | 2,9% |
Welke talen spreken de bezoekers van Cornelis Springer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 50,0% |
| Engels | 100 | 50,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Cornelis Springer per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 3.000 |
| ma 26 Okt | 300 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Cornelis Springer op ArtsDot.com
Welke werken van Cornelis Springer zijn het populairst?
- Enkhuizen south havendijk is het populairste werk met 400 weergaven (6% van alle weergaven van Cornelis Springer). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Cornelis Springer op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Cornelis Springer 6.800 bezoeken: 600 op de artiestenpagina en 6.200 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Cornelis Springer?
- Voornamelijk via apparaten (49%), tablets (49%) en telefoons (3%): 49% van de bezoeken komt van apparaten.
Welke soort werken geven de bezoekers van Cornelis Springer de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 35% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus van de kunstenaar.