Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Copley Fielding op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Copley Fielding: de cijfers in een paar regels
John Frederick Lewis is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 18% van alle weergaven van Copley Fielding. Vervolgens komen A fishing vessel heading out to sea in a squall en Sunset, Sussex. Samen komen de pagina van de kunstenaar (0 bezoeken) en de werken (1.000 bezoeken) tot een totaal van 1.000 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (900 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Monochroom (Kleurintensiteit), met 73% van de bezoeken tegenover 38% van de catalogus.
Copley Fielding: 8 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Copley Fielding.
-
1
John Frederick Lewis
200 bezoeken · 18,2%
-
2
A fishing vessel heading out to sea in a squall
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Sunset, Sussex
200 bezoeken · 18,2%
-
4
Cows In A River Landscape
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Figures by a lake at dusk
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Figures Conversing In A Mountainous Lake Landscape
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Loch Achray Ruskin
100 bezoeken · 9,1%
-
8
A Herdsman With Cattle Above Rydal Water In The Lake District
100 bezoeken · 9,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Copley Fielding?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Copley Fielding bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Copley Fielding, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,0% | 18,2% |
| Zachte schaduw | 2,0% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 9,1% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 45,5% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 54,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 54,4% | 44,4% |
| Neutrale kleuren | 41,3% | 55,6% |
| Donkere tinten | 4,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 72,7% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 27,3% |
| Levendig | 18,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 0,0% |
| Zacht | 30,0% | 27,3% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 18,2% |
| Verklaring | 28,0% | 45,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 18,2% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 36,4% |
| Harmonieus palet | 34,0% | 27,3% |
Wat zijn de topstukken van Copley Fielding, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richmond hill, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambelside, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Nemi with Pontine Mars… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scottish Loch With Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ubaldo and Carlo in the Enc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Herdsman With Cattle Abov… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beached Fishing Vessels At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unloading the catch, whitby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Copley Fielding?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Copley Fielding in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Copley Fielding
Welke werken van Copley Fielding worden het meest bekeken?
- John Frederick Lewis eerst, met 200 bezoeken of 18% van de weergaven. 8 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Copley Fielding op ArtsDot.com?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden: 0 naar de artiestenpagina en 1.000 naar de werken.
Welke werken van Copley Fielding sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Monochroom (Kleurintensiteit) zijn verantwoordelijk voor 73% van de bezoeken, hoewel ze slechts 38% van de catalogus beslaan.