Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cliff Rowe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Cliff Rowe in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Man and Microscope het meest bekeken werk van Cliff Rowe op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 9% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen St Pancras, Cleaning Yard en The Fried Fish Shop. In totaal waren er 3.400 bezoeken aan Cliff Rowe: 1.000 aan de artiestenpagina en 2.400 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 300% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 2.600 bezoeken. Mensen browsen op apparaten (85%) en telefoons (15%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 59% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 36% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Cliff Rowe
Dit zijn de 10 werken van Cliff Rowe die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Man and Microscope
300 bezoeken · 9,4%
-
2
St Pancras, Cleaning Yard, 1945
200 bezoeken · 6,2%
-
3
The Fried Fish Shop, 1936
200 bezoeken · 6,2%
-
4
Electrical Engineer
200 bezoeken · 6,2%
-
5
Street Scene Kentish Town, 1931
200 bezoeken · 6,2%
-
6
Woman with a Shopping Bag
200 bezoeken · 6,2%
-
7
Drying Enamel Plates
200 bezoeken · 6,2%
-
8
Cleaning Gas Retorts, St Pancras, 1942
100 bezoeken · 3,1%
-
9
Chemist
100 bezoeken · 3,1%
-
10
Loco Cleaners
100 bezoeken · 3,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Cliff Rowe per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 700 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Cliff Rowe bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Cliff Rowe?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 36,0% | 34,4% |
| Zachte schaduw | 50,0% | 28,1% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 28,1% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 9,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 34,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 15,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 84,0% | 70,0% |
| Neutrale kleuren | 12,0% | 30,0% |
| Donkere tinten | 4,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 53,1% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 46,9% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 6,2% |
| Zacht | 40,0% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 21,9% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 25,0% |
| Verklaring | 2,0% | 9,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 59,4% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 6,2% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 28,1% |
| Harmonieus palet | 2,0% | 0,0% |
Welke werken van Cliff Rowe worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chemist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Casting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with a Shopping Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Electrical Engineer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Industrial Plant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Men Building Frame | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plating Bicycle Frames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man Shaping a Bottle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Drawing Out Molten Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Cliff Rowe?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.900 | 85,3% |
| telefoons | 500 | 14,7% |
Welke talen spreken de bezoekers van Cliff Rowe?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken krijgt Cliff Rowe per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Cliff Rowe op ArtsDot.com
Welke werken van Cliff Rowe zijn het populairst?
- Man and Microscope is het populairste werk met 300 weergaven (9% van alle weergaven van Cliff Rowe). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Cliff Rowe op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Cliff Rowe 3.400 bezoeken: 1.000 op de artiestenpagina en 2.400 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Cliff Rowe?
- Voornamelijk via apparaten (85%) en telefoons (15%): 85% van de bezoeken komt van apparaten.
Welke soort werken geven de bezoekers van Cliff Rowe de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 59% van de bezoeken, tegenover 36% van de catalogus van de kunstenaar.