Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claudio Verna op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Claudio Verna: de cijfers in een paar regels
A.158 is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 20% van alle weergaven van Claudio Verna. Vervolgens komen Deriva en Costellazione. Samen komen de pagina van de kunstenaar (300 bezoeken) en de werken (400 bezoeken) tot een totaal van 700 bezoeken. De interesse stijgt, met 100% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (300 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Serene (Contrast), met 100% van de bezoeken tegenover 64% van de catalogus.
Claudio Verna: 5 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Claudio Verna.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Claudio Verna?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Wanneer worden de werken van Claudio Verna bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Claudio Verna, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 9,1% | 20,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 9,1% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 9,1% | 0,0% |
| Lichtgevend | 72,7% | 60,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 81,8% | 80,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 9,1% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,1% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Pasteltinten | 54,5% | 40,0% |
| Monochroom | 18,2% | 40,0% |
| Donkere tinten | 9,1% | 20,0% |
| Neutrale kleuren | 18,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 81,8% | 80,0% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Levendig | 9,1% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 63,6% | 100,0% |
| Zacht | 9,1% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,2% | 0,0% |
| Verklaring | 9,1% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 54,5% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 0,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 27,3% | 40,0% |
Wat zijn de topstukken van Claudio Verna, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pittura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pittura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orizzontale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aegizio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A.158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Altrove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Costellazione | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La geometria negata I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Controluce 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deriva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Claudio Verna?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Frans | 100 | 50,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Claudio Verna in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 200 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 200 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Claudio Verna
Welke werken van Claudio Verna worden het meest bekeken?
- A.158 eerst, met 100 bezoeken of 20% van de weergaven. 5 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Claudio Verna op ArtsDot.com?
- 700 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina en 400 naar de werken.
Welke werken van Claudio Verna sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Serene (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 100% van de bezoeken, hoewel ze slechts 64% van de catalogus beslaan.