Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claude Vignon op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Claude Vignon: de cijfers in een paar regels
Flora is de ster: 500 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 50% van alle weergaven van Claude Vignon. Vervolgens komen Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant en Esther before Ahasuerus. Samen komen de pagina van de kunstenaar (100 bezoeken) en de werken (900 bezoeken) tot een totaal van 1.000 bezoeken. Beste maand: Sep 2026 (500 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Blijmoedig (Emotionele toon), met 83% van de bezoeken tegenover 33% van de catalogus.
Claude Vignon: 6 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Claude Vignon.
-
1
Flora, 1630
500 bezoeken · 50,0%
-
2
Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant, 1629
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Esther before Ahasuerus, 1624
100 bezoeken · 10,0%
-
4
A fight between two men is ended by a woman shooting an arro
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Mary Magdalene Comforted by an Angel, 1626
100 bezoeken · 10,0%
-
6
St Philip Baptizing the Eunuch of Candace, 1638
100 bezoeken · 10,0%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Claude Vignon?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Wanneer worden de werken van Claude Vignon bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Claude Vignon, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Blijmoedig | 33,3% | 83,3% |
| Mysterieus | 33,3% | 16,7% |
| Melancholisch | 33,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 70,0% | 80,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 10,0% | 10,0% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 10,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 80,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 80,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 10,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 50,0% |
| Verklaring | 40,0% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 10,0% |
| Evenwichtige harmonie | 30,0% | 60,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 10,0% |
Wat zijn de topstukken van Claude Vignon, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Young Singer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| Portrait of François Langlo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene Comforted by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Croesus Receiving Tribute f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Philip Baptizing the Eun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A fight between two men is… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Claude Vignon?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Claude Vignon in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 400 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Claude Vignon
Welke werken van Claude Vignon worden het meest bekeken?
- Flora eerst, met 500 bezoeken of 50% van de weergaven. 6 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Claude Vignon op ArtsDot.com?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina en 900 naar de werken.
Welke werken van Claude Vignon sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Blijmoedig (Emotionele toon) zijn verantwoordelijk voor 83% van de bezoeken, hoewel ze slechts 33% van de catalogus beslaan.