Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claude Thomas op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Claude Thomas: de cijfers in een paar regels
Man-o'-War firing a salute at sunset is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 29% van alle weergaven van Claude Thomas. Vervolgens komen The Thames at Greenwich en The Pool of the Thames, over London's Silent Highway. Samen komen de pagina van de kunstenaar (600 bezoeken) en de werken (700 bezoeken) tot een totaal van 1.300 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (900 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging), met 57% van de bezoeken tegenover 16% van de catalogus.
Claude Thomas: 6 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Claude Thomas.
-
1
Man-o'-War firing a salute at sunset
200 bezoeken · 28,6%
-
2
The Thames at Greenwich
100 bezoeken · 14,3%
-
3
The Pool of the Thames, over London's Silent Highway
100 bezoeken · 14,3%
-
4
View Of Westminster From The Thames
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Sea port
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Untitled (537)
100 bezoeken · 14,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Claude Thomas?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Claude Thomas bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Claude Thomas, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 42,9% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 57,1% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 8,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 28,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,0% | 57,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,3% | 14,3% |
| Donkere tinten | 20,8% | 57,1% |
| Aardse tinten | 20,8% | 28,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 42,9% |
| Levendig | 24,0% | 57,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 20,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 42,9% |
| Verklaring | 40,0% | 57,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,0% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 42,9% |
Wat zijn de topstukken van Claude Thomas, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Count Palatine Gustav Samuel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calais sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pomona docks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The old keep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chepstow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Landscape with Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Claude Thomas?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Claude Thomas in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Claude Thomas
Welke werken van Claude Thomas worden het meest bekeken?
- Man-o'-War firing a salute at sunset eerst, met 200 bezoeken of 29% van de weergaven. 6 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Claude Thomas op ArtsDot.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina en 700 naar de werken.
Welke werken van Claude Thomas sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 57% van de bezoeken, hoewel ze slechts 16% van de catalogus beslaan.