Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claire Dupuis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Claire Dupuis
Mensen bekijken De Eenzaamheid van de Waarnemer: Azuurblauwe Reflecties in de Loggia vaker dan welk ander werk van Claire Dupuis dan ook: 100 bezoeken in twaalf maanden, of 50% van alles wat bekeken is. Sentinel of the Golden Hour: A Pointillist Study in Twilight Serenity maken het podium compleet. Claire Dupuis trok in totaal 300 bezoeken aan, met 100 op de artiestenpagina en 200 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 300 bezoeken. Eén smaak valt op: Aardse tinten (Kleurenpalet) trekt 100% van de bezoeken, terwijl het slechts 43% van de catalogus beslaat.
Top 2: de werken van Claire Dupuis die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 2 werken van Claire Dupuis die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
Hoe populair is de Claire Dupuis-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Claire Dupuis in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Claire Dupuis aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 50,0% |
| Reflectief | 30,0% | 50,0% |
| Energiek | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 70,0% | 100,0% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 50,0% | 100,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 50,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 42,9% | 100,0% |
| Donkere tinten | 28,6% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 14,3% | 0,0% |
| Warme tinten | 14,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 50,0% |
| Levendig | 60,0% | 50,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 40,0% | 50,0% |
| Verklaring | 40,0% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 70,0% | 50,0% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 50,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 0,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Claire Dupuis zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Eenzaamheid van de Waarn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ritmische Ascensies in Pris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Azure Serenity: Een Pointil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luminous Archive: The Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luminous Sanctuary: Golden… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luminous Anchorage: A Symph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sentinel of the Golden Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| L'Éclat de la Savane: A Sym… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Azure Serenity: A Study in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Threshold of Luminance: A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Claire Dupuis gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Claire Dupuis eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Claire Dupuis: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Claire Dupuis?
- Het is De Eenzaamheid van de Waarnemer: Azuurblauwe Reflecties in de Loggia: 100 bezoeken, 50% van de weergaven van Claire Dupuis. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 2.
Hoeveel bezoeken krijgt Claire Dupuis?
- 300 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 100 op de artiestenpagina en 200 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Claire Dupuis waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.