Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Landseer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Landseer: de cijfers in een paar regels
The Eve of the Battle of Edge Hill, 1642 is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 14% van alle weergaven van Charles Landseer. Vervolgens komen The Temptation Of Andrew Marvell en The Pillaging Of A Jew's House In The Reign Of Richard I. Samen komen de pagina van de kunstenaar (200 bezoeken) en de werken (600 bezoeken) tot een totaal van 800 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (600 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Verklaring (Contrast), met 43% van de bezoeken tegenover 18% van de catalogus.
Charles Landseer: 7 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Charles Landseer.
-
1
The Eve of the Battle of Edge Hill, 1642, 1845
100 bezoeken · 14,3%
-
2
The Temptation Of Andrew Marvell
100 bezoeken · 14,3%
-
3
The Pillaging Of A Jew's House In The Reign Of Richard I
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Bloodhound And Pups
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Margaret Roper
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Maria
100 bezoeken · 14,3%
-
7
The Hermit
100 bezoeken · 14,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Charles Landseer?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Charles Landseer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Charles Landseer, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 51,3% | 71,4% |
| Zachte schaduw | 33,3% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 10,3% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 5,1% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 15,4% | 14,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,0% | 42,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 35,9% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 84,2% | 100,0% |
| Donkere tinten | 10,5% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 5,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 35,9% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 53,8% | 42,9% |
| Levendig | 10,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 15,4% | 14,3% |
| Zacht | 30,8% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 25,6% | 0,0% |
| Verklaring | 17,9% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,1% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 53,8% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 25,6% | 14,3% |
Wat zijn de topstukken van Charles Landseer, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Eve of the Battle of Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Eve Of The Battle Of Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lion Defending its Prey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Devonshire and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation Of Andrew Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Assassination | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margaret Roper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dying Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pillaging Of A Jew's Ho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Charles Landseer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Charles Landseer in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
Veelgestelde vragen over Charles Landseer
Welke werken van Charles Landseer worden het meest bekeken?
- The Eve of the Battle of Edge Hill, 1642 eerst, met 100 bezoeken of 14% van de weergaven. 7 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Charles Landseer op ArtsDot.com?
- 800 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina en 600 naar de werken.
Welke werken van Charles Landseer sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Verklaring (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 43% van de bezoeken, hoewel ze slechts 18% van de catalogus beslaan.