Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Codman op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Charles Codman
Mensen bekijken Fancy Piece vaker dan welk ander werk van Charles Codman dan ook: 500 bezoeken in twaalf maanden, of 56% van alles wat bekeken is. Diamond Cove on Hog Island, Casco Bay en Little Wanderer (copy after Sir Thomas Lawrence's Master Lambton) maken het podium compleet. Charles Codman trok in totaal 1.300 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 800 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.300 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 78% van de bezoeken, terwijl het slechts 29% van de catalogus beslaat.
Top 4: de werken van Charles Codman die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 4 werken van Charles Codman die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
Hoe populair is de Charles Codman-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Charles Codman in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Charles Codman aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 78,6% | 77,8% |
| Romantisch | 10,7% | 11,1% |
| Dramatisch | 7,1% | 11,1% |
| Nostalgisch | 3,6% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 78,6% | 55,6% |
| Sereniteit | 3,6% | 22,2% |
| Reflectief | 3,6% | 11,1% |
| Gespannen | 3,6% | 11,1% |
| Dramatisch | 3,6% | 0,0% |
| Blijmoedig | 3,6% | 0,0% |
| Romantisch | 3,6% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,3% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 21,4% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 46,4% | 88,9% |
| Algehele helderheid: licht | 14,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 3,6% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 39,3% | 66,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 53,6% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 7,1% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,9% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 53,6% | 88,9% |
| Levendig | 3,6% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 3,6% | 11,1% |
| Zacht | 3,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 7,1% | 0,0% |
| Verklaring | 85,7% | 88,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 32,1% | 11,1% |
| Zacht gemengd palet | 17,9% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,9% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,6% | 77,8% |
| Harmonieus palet | 3,6% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Charles Codman zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diamond Cove on Hog Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Sebago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picinc Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Maine State Hou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm and Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Twin Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moose Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bathing Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog Days | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Charles Codman gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Charles Codman eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Charles Codman: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Charles Codman?
- Het is Fancy Piece: 500 bezoeken, 56% van de weergaven van Charles Codman. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 4.
Hoeveel bezoeken krijgt Charles Codman?
- 1.300 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 500 op de artiestenpagina en 800 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Charles Codman waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 78% van de bezoeken voor 29% van de catalogus.