Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Bell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Charles Bell
Mensen bekijken The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh vaker dan welk ander werk van Charles Bell dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 18% van alles wat bekeken is. The Wounded following the Battle of Corunna Tetanus Following Gunshot Wounds en The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Testes maken het podium compleet. Charles Bell trok in totaal 2.200 bezoeken aan, met 1.200 op de artiestenpagina en 1.000 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 200% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.500 bezoeken. Eén smaak valt op: Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) trekt 35% van de bezoeken, terwijl het slechts 16% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Charles Bell die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Charles Bell die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh, 1809
300 bezoeken · 17,6%
-
2
The Wounded following the Battle of Corunna Tetanus Following Gunshot Wounds, 1809
300 bezoeken · 17,6%
-
3
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Testes, 1809
200 bezoeken · 11,8%
-
4
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Chest, 1809
200 bezoeken · 11,8%
-
5
Circus Act, 1995
100 bezoeken · 5,9%
-
6
The Wounded following the Battle of Corunna Musket Ball Wound of Head, 1809
100 bezoeken · 5,9%
-
7
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Fracture of Shaft of Humerus, 1809
100 bezoeken · 5,9%
-
8
The Wounded following the Battle of Corunna Bullet Wound of Skull, 1809
100 bezoeken · 5,9%
-
9
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Ankle Joint, 1809
100 bezoeken · 5,9%
-
10
The Wounded following the Battle of Corunna Musket Ball Wound of Skull, 1809
100 bezoeken · 5,9%
Hoe populair is de Charles Bell-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Charles Bell in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Charles Bell aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 57,9% | 64,7% |
| Zachte schaduw | 21,1% | 29,4% |
| Gematigde luminantie | 10,5% | 5,9% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 10,5% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,8% | 41,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,8% | 29,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,3% | 29,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 83,3% | 93,3% |
| Neutrale kleuren | 11,1% | 6,7% |
| Pasteltinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 47,4% | 52,9% |
| Gebalanceerd | 52,6% | 47,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,3% | 5,9% |
| Zacht | 36,8% | 47,1% |
| Gebalanceerd | 15,8% | 5,9% |
| Krachtig contrast | 5,3% | 11,8% |
| Verklaring | 36,8% | 29,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,1% | 5,9% |
| Zacht gemengd palet | 5,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 15,8% | 35,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 47,4% | 35,3% |
| Harmonieus palet | 10,5% | 23,5% |
Hoe verhouden de populairste werken van Charles Bell zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (ARCVFK) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Charles Bell gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Tsjechisch | 100 | 50,0% |
| Litouws | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Charles Bell eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 200 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Charles Bell: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Charles Bell?
- Het is The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh: 300 bezoeken, 18% van de weergaven van Charles Bell. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Charles Bell?
- 2.200 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 1.200 op de artiestenpagina en 1.000 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Charles Bell waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 35% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.