Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Caspar Netscher op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Caspar Netscher: de cijfers in een paar regels
A musical party is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 16% van alle weergaven van Caspar Netscher. Vervolgens komen Portrait of Mary Stuart II en Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.100 bezoeken) en de werken (2.000 bezoeken) tot een totaal van 3.100 bezoeken. De interesse stijgt, met 200% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.900 bezoeken). Per apparaat: apparaten (90%) en telefoons (10%). De bezoeken zijn gericht op Melancholisch (Emotionele toon), met 22% van de bezoeken tegenover 0% van de catalogus.
Caspar Netscher: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Caspar Netscher.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Caspar Netscher?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
1.200
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
200
Okt 2026
300
300
Wanneer worden de werken van Caspar Netscher bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Caspar Netscher, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
49,0%
27,8%
Luxe en weelderig
30,6%
22,2%
Klassiek
10,2%
22,2%
Elegant
4,1%
22,2%
Romantisch
4,1%
5,6%
Sereniteit
2,0%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Zwaarmoedig
30,6%
33,3%
Dramatisch
24,5%
16,7%
Romantisch
16,3%
5,6%
Reflectief
10,2%
11,1%
Sereniteit
10,2%
5,6%
Melancholisch
0,0%
22,2%
Mysterieus
4,1%
0,0%
Troostend
2,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
86,0%
100,0%
Zachte schaduw
8,0%
0,0%
Gematigde luminantie
6,0%
0,0%
Algehele helderheid: licht
0,0%
0,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
62,0%
52,0%
Subtiel kleurgebruik
30,0%
40,0%
Gematigd zachte verzadiging
8,0%
8,0%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
90,2%
100,0%
Neutrale kleuren
7,3%
0,0%
Monochroom
2,4%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
82,0%
96,0%
Gebalanceerd
18,0%
4,0%
Levendig
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
42,0%
32,0%
Zacht
28,0%
32,0%
Gebalanceerd
8,0%
0,0%
Krachtig contrast
10,0%
24,0%
Verklaring
12,0%
12,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
0,0%
Zacht gemengd palet
6,0%
20,0%
Evenwichtige harmonie
8,0%
12,0%
Sterke kleurconsistentie
62,0%
52,0%
Harmonieus palet
20,0%
16,0%
Wat zijn de topstukken van Caspar Netscher, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruikt het publiek van Caspar Netscher?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
2.800
90,3%
telefoons
300
9,7%
Welke talen spreekt het publiek van Caspar Netscher?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Duits
100
50,0%
Italiaans
100
50,0%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Caspar Netscher in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
100
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
100
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
100
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
200
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
100
vr 6 Nov
100
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
100
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
0
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
0
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
200
vr 27 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Caspar Netscher
Welke werken van Caspar Netscher worden het meest bekeken?
A musical party eerst, met 400 bezoeken of 16% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Caspar Netscher op ArtsDot.com?
3.100 bezoeken in twaalf maanden: 1.100 naar de artiestenpagina en 2.000 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Caspar Netscher?
Het publiek komt via apparaten (90%) en telefoons (10%); apparaten is goed voor 90% van de bezoeken.
Welke werken van Caspar Netscher sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Melancholisch (Emotionele toon) zijn verantwoordelijk voor 22% van de bezoeken, hoewel ze slechts 0% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?