Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Carl Laubin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Carl Laubin in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) het meest bekeken werk van Carl Laubin op ArtsDot.com: 500 weergaven, goed voor 46% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Henbury Hall, Cheshire en A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland. In totaal waren er 1.100 bezoeken aan Carl Laubin: 600 aan de artiestenpagina en 500 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 33% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 500 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Zachte schaduw (Lichtsterkte): 45% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 17% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 6 meest bekeken werken van Carl Laubin
Dit zijn de 6 werken van Carl Laubin die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 bezoeken · 45,5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 bezoeken · 18,2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 bezoeken · 9,1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Carl Laubin per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Carl Laubin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Carl Laubin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 16,7% | 45,5% |
| Gematigde luminantie | 66,7% | 45,5% |
| Algehele helderheid: licht | 16,7% | 9,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,7% | 9,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 18,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 50,0% | 72,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,7% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 83,3% | 90,9% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,7% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 9,1% |
| Verklaring | 66,7% | 72,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,7% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 33,3% | 18,2% |
| Evenwichtige harmonie | 50,0% | 72,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 0,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Carl Laubin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Carl Laubin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Bulgaars | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Carl Laubin per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Carl Laubin op ArtsDot.com
Welke werken van Carl Laubin zijn het populairst?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) is het populairste werk met 500 weergaven (46% van alle weergaven van Carl Laubin). De bovenstaande ranglijst bevat de 6 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Carl Laubin op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Carl Laubin 1.100 bezoeken: 600 op de artiestenpagina en 500 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Carl Laubin de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Zachte schaduw (Lichtsterkte): 45% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus van de kunstenaar.