Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Blanche Hoschedé-Monet op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Blanche Hoschedé-Monet
Mensen bekijken Giverny, Willow and Roses vaker dan welk ander werk van Blanche Hoschedé-Monet dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 22% van alles wat bekeken is. Water lilies en Wistarias at Giverny maken het podium compleet. Blanche Hoschedé-Monet trok in totaal 2.000 bezoeken aan, met 1.200 op de artiestenpagina en 800 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 1100% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Sep 2026 was het hoogtepunt, met 1.200 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 44% van de bezoeken, terwijl het slechts 23% van de catalogus beslaat.
Top 6: de werken van Blanche Hoschedé-Monet die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 6 werken van Blanche Hoschedé-Monet die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Giverny, Willow and Roses
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Water lilies
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Wistarias at Giverny
200 bezoeken · 22,2%
-
4
Giverny, Roses and Waterlilies
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Willow, the Roses and the Waterlilies at Giverny
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Rhododendrons, (1928)
100 bezoeken · 11,1%
Hoe populair is de Blanche Hoschedé-Monet-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Blanche Hoschedé-Monet in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Blanche Hoschedé-Monet aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 15,4% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 38,5% | 55,6% |
| Gematigde luminantie | 46,2% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,5% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,5% | 55,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 23,1% | 44,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 15,4% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 76,9% | 77,8% |
| Levendig | 7,7% | 22,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 46,2% | 33,3% |
| Zacht | 46,2% | 44,4% |
| Gebalanceerd | 7,7% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 46,2% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 23,1% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 23,1% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Blanche Hoschedé-Monet zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giverny, Willow and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Giverny, Roses and Waterlil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ponds in Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhododendrons, (1928) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wistarias at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Weeping Willows on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach on the Norman Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water lilies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Willow, the Roses and t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
In welke talen wordt Blanche Hoschedé-Monet gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 80,0% |
| Tsjechisch | 100 | 20,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Blanche Hoschedé-Monet eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 800 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Blanche Hoschedé-Monet: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Blanche Hoschedé-Monet?
- Het is Giverny, Willow and Roses: 200 bezoeken, 22% van de weergaven van Blanche Hoschedé-Monet. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 6.
Hoeveel bezoeken krijgt Blanche Hoschedé-Monet?
- 2.000 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 1.200 op de artiestenpagina en 800 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Blanche Hoschedé-Monet waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 44% van de bezoeken voor 23% van de catalogus.