Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Benjamin Hold op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Benjamin Hold in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Still Life het meest bekeken werk van Benjamin Hold op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 33% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen A Boy Fishing in a Wooded River Landscape en Saw Mill at Cawthorne, South Yorkshire. In totaal waren er 1.300 bezoeken aan Benjamin Hold: 700 aan de artiestenpagina en 600 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 50% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 800 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 56% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 27% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 6 meest bekeken werken van Benjamin Hold
Dit zijn de 6 werken van Benjamin Hold die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Still Life, 1896
300 bezoeken · 33,3%
-
2
A Boy Fishing in a Wooded River Landscape
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Saw Mill at Cawthorne, South Yorkshire, 1898
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Landscape of Cawthorne Village, South Yorkshire
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Fishing in the Highlands
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Canon Hall Park River Landscape, South Yorkshire
100 bezoeken · 11,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Benjamin Hold per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Benjamin Hold bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Benjamin Hold?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,2% | 33,3% |
| Zachte schaduw | 9,1% | 22,2% |
| Gematigde luminantie | 72,7% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 63,6% | 44,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 27,3% | 55,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,2% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 81,8% | 88,9% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,2% | 33,3% |
| Verklaring | 72,7% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,2% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,5% | 55,6% |
| Harmonieus palet | 27,3% | 33,3% |
Welke werken van Benjamin Hold worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cumberland Moor and Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish on a Grassy Riverbank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Saw Mill at Cawthorne, Sout… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Saw Mill at Cawthor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canon Hall Park River Lands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing in the Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Boy Fishing in a Wooded R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canon Hall Park River Meado… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape of Cawthorne Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Benjamin Hold?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken krijgt Benjamin Hold per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Benjamin Hold op ArtsDot.com
Welke werken van Benjamin Hold zijn het populairst?
- Still Life is het populairste werk met 300 weergaven (33% van alle weergaven van Benjamin Hold). De bovenstaande ranglijst bevat de 6 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Benjamin Hold op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Benjamin Hold 1.300 bezoeken: 700 op de artiestenpagina en 600 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Benjamin Hold de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 56% van de bezoeken, tegenover 27% van de catalogus van de kunstenaar.