Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Benjamin Barker Ii op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Benjamin Barker Ii
Mensen bekijken Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape vaker dan welk ander werk van Benjamin Barker Ii dan ook: 400 bezoeken in twaalf maanden, of 14% van alles wat bekeken is. The Eagle Tower, Carnarvon Castle en View of Weston Church and Lansdown maken het podium compleet. Benjamin Barker Ii trok in totaal 3.200 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 2.800 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 3.000 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (100%). Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 46% van de bezoeken, terwijl het slechts 24% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Benjamin Barker Ii die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Benjamin Barker Ii die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 bezoeken · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 bezoeken · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 bezoeken · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 bezoeken · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 bezoeken · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 bezoeken · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 bezoeken · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 bezoeken · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 bezoeken · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 bezoeken · 3,6%
Hoe populair is de Benjamin Barker Ii-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2.600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Benjamin Barker Ii in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Benjamin Barker Ii aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,0% | 17,9% |
| Zachte schaduw | 42,0% | 46,4% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 32,1% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 3,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 32,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 21,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 46,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 82,0% | 75,0% |
| Neutrale kleuren | 15,4% | 25,0% |
| Donkere tinten | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 56,0% | 46,4% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 46,4% |
| Levendig | 4,0% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 3,6% |
| Zacht | 8,0% | 10,7% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 7,1% |
| Verklaring | 70,0% | 71,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 21,4% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 39,3% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 17,9% |
Hoe verhouden de populairste werken van Benjamin Barker Ii zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape at Wick, Glouce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Benjamin Barker Ii bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.200 | 100,0% |
In welke talen wordt Benjamin Barker Ii gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Benjamin Barker Ii eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Benjamin Barker Ii: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Benjamin Barker Ii?
- Het is Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 bezoeken, 14% van de weergaven van Benjamin Barker Ii. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Benjamin Barker Ii?
- 3.200 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 400 op de artiestenpagina en 2.800 op de individuele werken.
Bekijken mensen Benjamin Barker Ii op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (100%); apparaten loopt voor met 100%.
Is er een bepaald type werk van Benjamin Barker Ii waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 46% van de bezoeken voor 24% van de catalogus.