Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Auguste Pointelin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Auguste Pointelin in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) het meest bekeken werk van Auguste Pointelin op ArtsDot.com: 400 weergaven, goed voor 18% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen River at dusk. The Loue. en Chênes au crépuscule. In totaal waren er 2.500 bezoeken aan Auguste Pointelin: 500 aan de artiestenpagina en 2.000 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 40% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.300 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Verklaring (Contrast): 86% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 66% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Auguste Pointelin
Dit zijn de 10 werken van Auguste Pointelin die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne)
400 bezoeken · 18,2%
-
2
River at dusk. The Loue.
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Chênes au crépuscule
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Clartés lointaines du soir dans le Jura
200 bezoeken · 9,1%
-
5
Peupliers au crépuscule
200 bezoeken · 9,1%
-
6
Bords de rivière
200 bezoeken · 9,1%
-
7
Paysage
200 bezoeken · 9,1%
-
8
Dans l'engoulevent (Jura)
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Clairière
100 bezoeken · 4,5%
-
10
Le plateau
100 bezoeken · 4,5%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Auguste Pointelin per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 200 | 500 |
Hoe vaak worden de werken van Auguste Pointelin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Auguste Pointelin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 24,1% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 27,6% | 22,7% |
| Algehele helderheid: licht | 44,8% | 50,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 41,4% | 40,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,5% | 31,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,3% | 13,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 13,8% | 13,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 60,0% | 68,4% |
| Aardse tinten | 24,0% | 15,8% |
| Donkere tinten | 16,0% | 15,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,3% | 40,9% |
| Gebalanceerd | 41,4% | 50,0% |
| Levendig | 10,3% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 13,8% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 6,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 13,8% | 9,1% |
| Verklaring | 65,5% | 86,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 18,2% |
| Evenwichtige harmonie | 6,9% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,9% | 31,8% |
| Harmonieus palet | 48,3% | 45,5% |
Welke werken van Auguste Pointelin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dans l'engoulevent (Jura) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festival Sta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clairière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Plains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les fonds de Brézin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Lande au crépuscule Lande à… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fin d'été | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Auguste Pointelin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Frans | 200 | 50,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Auguste Pointelin per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 200 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 200 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Auguste Pointelin op ArtsDot.com
Welke werken van Auguste Pointelin zijn het populairst?
- Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) is het populairste werk met 400 weergaven (18% van alle weergaven van Auguste Pointelin). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Auguste Pointelin op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Auguste Pointelin 2.500 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 2.000 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Auguste Pointelin de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Verklaring (Contrast): 86% van de bezoeken, tegenover 66% van de catalogus van de kunstenaar.