Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Arthur Rothstein op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Arthur Rothstein: de cijfers in een paar regels
Mountain People, Garrett County, Maryland is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 17% van alle weergaven van Arthur Rothstein. Vervolgens komen Skull, Badlands, South Dakota en Clarence Tilton and Pearl Rood, Oswego County, New York, Bachelor Farmers, New York. Samen komen de pagina van de kunstenaar (400 bezoeken) en de werken (500 bezoeken) tot een totaal van 900 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (700 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Zacht (Contrast), met 50% van de bezoeken tegenover 21% van de catalogus.
Arthur Rothstein: 6 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Arthur Rothstein.
-
1
Mountain People, Garrett County, Maryland, 1936
100 bezoeken · 16,7%
-
2
Skull, Badlands, South Dakota, 1936
100 bezoeken · 16,7%
-
3
Clarence Tilton and Pearl Rood, Oswego County, New York, Bachelor Farmers, New York, 1937
100 bezoeken · 16,7%
-
4
Beer Tavern, Peoria, Illinois, 1938
100 bezoeken · 16,7%
-
5
Girl at Gee, 1937
100 bezoeken · 16,7%
-
6
Copper Pit, Ruth, Nevada, 1940
100 bezoeken · 16,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Arthur Rothstein?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Arthur Rothstein bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Arthur Rothstein, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,2% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 41,7% | 33,3% |
| Gematigde luminantie | 29,2% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 16,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 95,8% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 4,2% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 100,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,2% | 0,0% |
| Zacht | 20,8% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 33,3% |
| Verklaring | 37,5% | 16,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,2% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,2% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 20,8% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 4,2% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 66,7% | 66,7% |
Wat zijn de topstukken van Arthur Rothstein, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pettway family group. Gee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skull, Badlands, South Dako… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inhabitants of Gees Bend, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Logs Coming up Conveyor int… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Dodson and One of her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain People, Garrett Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farmer Who will be Resettle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plowing at Gee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Bailey Nicholson, Shen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South Dakota Drought Refuge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Arthur Rothstein?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Arthur Rothstein in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Arthur Rothstein
Welke werken van Arthur Rothstein worden het meest bekeken?
- Mountain People, Garrett County, Maryland eerst, met 100 bezoeken of 17% van de weergaven. 6 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Arthur Rothstein op ArtsDot.com?
- 900 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina en 500 naar de werken.
Welke werken van Arthur Rothstein sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Zacht (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 50% van de bezoeken, hoewel ze slechts 21% van de catalogus beslaan.