Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anthonie Waldorp op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Anthonie Waldorp
Mensen bekijken A Canal Near The Hague vaker dan welk ander werk van Anthonie Waldorp dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 22% van alles wat bekeken is. The capture of den breuil by the dutch protestants en Activities On A River maken het podium compleet. Anthonie Waldorp trok in totaal 1.200 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 900 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.100 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 56% van de bezoeken, terwijl het slechts 24% van de catalogus beslaat.
Top 7: de werken van Anthonie Waldorp die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 7 werken van Anthonie Waldorp die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
A Canal Near The Hague
200 bezoeken · 22,2%
-
2
The capture of den breuil by the dutch protestants
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Activities On A River
100 bezoeken · 11,1%
-
4
A busy shipping lane
100 bezoeken · 11,1%
-
5
At The Gateway
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Sailing vessels on choppy water, a town in the distance
100 bezoeken · 11,1%
-
7
A river landscape with barges at full sail and townsfolk in the foreground
100 bezoeken · 11,1%
Hoe populair is de Anthonie Waldorp-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Anthonie Waldorp in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Anthonie Waldorp aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,1% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 16,2% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 48,6% | 55,6% |
| Algehele helderheid: licht | 18,9% | 22,2% |
| Lichtgevend | 8,1% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,6% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,6% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,3% | 55,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,4% | 11,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 48,1% | 37,5% |
| Aardse tinten | 33,3% | 50,0% |
| Donkere tinten | 11,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 7,4% | 12,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 27,0% | 55,6% |
| Levendig | 18,9% | 11,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,1% | 11,1% |
| Zacht | 8,1% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 16,2% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 21,6% | 22,2% |
| Verklaring | 46,0% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,9% | 22,2% |
| Zacht gemengd palet | 2,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,4% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 43,2% | 33,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van Anthonie Waldorp zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Portrait of Nuijen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church in Delft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a church in Alk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mill with sight of Delft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape with Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merwede River with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marine: Arrival of High-Ran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunlit Countryard With Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daily activities in a fishe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing vessels on choppy w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Anthonie Waldorp gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Anthonie Waldorp eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Anthonie Waldorp: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Anthonie Waldorp?
- Het is A Canal Near The Hague: 200 bezoeken, 22% van de weergaven van Anthonie Waldorp. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Anthonie Waldorp?
- 1.200 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 300 op de artiestenpagina en 900 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Anthonie Waldorp waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 56% van de bezoeken voor 24% van de catalogus.