Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anthony De Francisci op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anthony De Francisci: de cijfers in een paar regels
Ford Motor Company Medal (obverse) is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 9% van alle weergaven van Anthony De Francisci. Vervolgens komen Benedetto de Francisci en Self Portrait of Antoninus de Francisci. Samen komen de pagina van de kunstenaar (400 bezoeken) en de werken (2.200 bezoeken) tot een totaal van 2.600 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (2.200 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Krachtig en imposant (Emotionele toon), met 100% van de bezoeken tegenover 40% van de catalogus.
Anthony De Francisci: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Anthony De Francisci.
-
1
Ford Motor Company Medal (obverse), 1928
200 bezoeken · 9,1%
-
2
Benedetto de Francisci, 1920
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Self Portrait of Antoninus de Francisci, 1948
200 bezoeken · 9,1%
-
4
James Douglas Award for Achievement in Non ferrous Metallurgy (reverse), 1922
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Salvatore Lascari, 1935
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Midland Utilities Medal, 1928
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Alfred P. Sloan
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Teresa, 1920
100 bezoeken · 4,5%
-
9
R.O.T.C. Pin, 1947
100 bezoeken · 4,5%
-
10
William Lawrence Saunders Award for Achievement in Mining (obverse), 1927
100 bezoeken · 4,5%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Anthony De Francisci?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 1.900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Anthony De Francisci bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Anthony De Francisci, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Krachtig en imposant | 40,0% | 100,0% |
| Dramatisch | 20,0% | 0,0% |
| Reflectief | 20,0% | 0,0% |
| Zwaarmoedig | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 32,0% | 31,8% |
| Zachte schaduw | 42,0% | 54,5% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 4,5% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 4,5% |
| Lichtgevend | 2,0% | 4,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,0% | 54,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 13,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 22,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 9,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 77,8% | 73,7% |
| Neutrale kleuren | 13,3% | 15,8% |
| Donkere tinten | 8,9% | 10,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 31,8% |
| Levendig | 14,0% | 22,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 4,5% |
| Zacht | 6,0% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 18,2% |
| Verklaring | 62,0% | 63,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 18,0% | 22,7% |
| Harmonieus palet | 78,0% | 77,3% |
Wat zijn de topstukken van Anthony De Francisci, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Motor Company Medal (o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Midland Utilities Medal (ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ford Motor Company Medal (r… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| R.O.T.C. Pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elbert H. Gary, United Stat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British American Cup Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midland Utilities Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| United Parcel Service Fifti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Verdun Medal A (obverse) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ford Motor Company Annivers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Anthony De Francisci?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Anthony De Francisci in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Anthony De Francisci
Welke werken van Anthony De Francisci worden het meest bekeken?
- Ford Motor Company Medal (obverse) eerst, met 200 bezoeken of 9% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Anthony De Francisci op ArtsDot.com?
- 2.600 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina en 2.200 naar de werken.
Welke werken van Anthony De Francisci sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Krachtig en imposant (Emotionele toon) zijn verantwoordelijk voor 100% van de bezoeken, hoewel ze slechts 40% van de catalogus beslaan.