Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Annibale Carracci op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Annibale Carracci: de cijfers in een paar regels
De keuze van Heracles is de ster: 3.100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 12% van alle weergaven van Annibale Carracci. Vervolgens komen The Galleria Farnese en Rivierelandschap. Samen komen de pagina van de kunstenaar (3.500 bezoeken) en de werken (22.500 bezoeken) tot een totaal van 26.000 bezoeken. De interesse stijgt, met 50% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (19.300 bezoeken). Per apparaat: apparaten (88%), telefoons (10%) en tablets (2%). De bezoeken zijn gericht op Gebalanceerd (Kleurintensiteit), met 55% van de bezoeken tegenover 36% van de catalogus.
Annibale Carracci: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Annibale Carracci.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Annibale Carracci?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
1.700
Jul 2026
1.900
17.400
Aug 2026
400
1.600
Sep 2026
1.200
1.800
Wanneer worden de werken van Annibale Carracci bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Annibale Carracci, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
47,1%
50,5%
Elegant
5,9%
15,3%
Sereniteit
5,9%
11,7%
Romantisch
11,8%
9,7%
Sereniteit
5,9%
8,2%
Klassiek
17,6%
2,5%
Etherisch
5,9%
1,0%
Aards
0,0%
0,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
11,8%
23,5%
Melancholisch
29,4%
19,4%
Reflectief
29,4%
12,8%
Sereniteit
0,0%
10,2%
Romantisch
0,0%
9,7%
Spiritueel
5,9%
5,6%
Mysterieus
5,9%
5,1%
Blijmoedig
0,0%
3,6%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
42,0%
39,9%
Zachte schaduw
32,0%
27,8%
Gematigde luminantie
16,0%
22,2%
Algehele helderheid: licht
6,0%
8,3%
Lichtgevend
4,0%
1,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
36,0%
15,4%
Subtiel kleurgebruik
44,0%
59,8%
Gematigd zachte verzadiging
14,0%
24,1%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
0,8%
Levendige kleur
2,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
79,0%
77,9%
Neutrale kleuren
10,5%
12,8%
Monochroom
5,3%
5,8%
Pasteltinten
2,6%
3,1%
Donkere tinten
2,6%
0,4%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
56,0%
40,6%
Gebalanceerd
36,0%
54,5%
Levendig
8,0%
4,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
24,0%
16,2%
Zacht
12,0%
12,0%
Gebalanceerd
10,0%
5,6%
Krachtig contrast
18,0%
29,3%
Verklaring
36,0%
36,8%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
10,0%
7,5%
Zacht gemengd palet
14,0%
9,4%
Evenwichtige harmonie
12,0%
15,0%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
51,9%
Harmonieus palet
24,0%
16,2%
Wat zijn de topstukken van Annibale Carracci, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De keuze van Heracles
0
0
0
0
0
0
0
0
400
2.100
200
100
Rivierelandschap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
100
De Begrafenis van Christus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Pietà with St Francis and M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mocking of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Piëta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Venus with a Satyr and Cupi…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
100
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Welke apparaten gebruikt het publiek van Annibale Carracci?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
22.900
88,1%
telefoons
2.700
10,4%
tablets
400
1,5%
Welke talen spreekt het publiek van Annibale Carracci?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Chinese
300
25,0%
Kroatisch
200
16,7%
Duits
100
8,3%
Spaans
100
8,3%
Frans
100
8,3%
Japans
100
8,3%
Koreaans
100
8,3%
Portugees
100
8,3%
Oekraïens
100
8,3%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Annibale Carracci in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
200
ma 28 Sep
400
di 29 Sep
1.000
wo 30 Sep
900
do 1 Okt
1.000
vr 2 Okt
300
za 3 Okt
400
zo 4 Okt
300
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
300
wo 7 Okt
300
do 8 Okt
600
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
300
ma 12 Okt
400
di 13 Okt
500
wo 14 Okt
400
do 15 Okt
500
vr 16 Okt
400
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
200
ma 19 Okt (voorspelling)
200
di 20 Okt (voorspelling)
400
wo 21 Okt (voorspelling)
400
do 22 Okt (voorspelling)
500
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
200
di 27 Okt (voorspelling)
300
wo 28 Okt (voorspelling)
300
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
100
di 3 Nov (voorspelling)
300
wo 4 Nov (voorspelling)
200
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
100
Veelgestelde vragen over Annibale Carracci
Welke werken van Annibale Carracci worden het meest bekeken?
De keuze van Heracles eerst, met 3.100 bezoeken of 12% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Annibale Carracci op ArtsDot.com?
26.000 bezoeken in twaalf maanden: 3.500 naar de artiestenpagina en 22.500 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Annibale Carracci?
Het publiek komt via apparaten (88%), telefoons (10%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 88% van de bezoeken.
Welke werken van Annibale Carracci sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Gebalanceerd (Kleurintensiteit) zijn verantwoordelijk voor 55% van de bezoeken, hoewel ze slechts 36% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?