Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Andrea Benetti op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Andrea Benetti: de cijfers in een paar regels
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 12% van alle weergaven van Andrea Benetti. Vervolgens komen Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021) en My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009). Samen komen de pagina van de kunstenaar (0 bezoeken) en de werken (800 bezoeken) tot een totaal van 800 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (700 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging), met 50% van de bezoeken tegenover 35% van de catalogus.
Andrea Benetti: 8 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Andrea Benetti.
-
1
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009)
100 bezoeken · 12,5%
-
2
Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021)
100 bezoeken · 12,5%
-
3
My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009)
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Rebirth, Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2022)
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Rediscovered Love, , Oil And Henna On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2015)
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Abstract Chemistry, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 bezoeken · 12,5%
-
7
The Angel, , Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (60 x 100 CM) (2022)
100 bezoeken · 12,5%
-
8
Cameo, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 bezoeken · 12,5%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Andrea Benetti?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Andrea Benetti bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Andrea Benetti, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 15,0% | 12,5% |
| Algehele helderheid: licht | 80,0% | 75,0% |
| Lichtgevend | 5,0% | 12,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 5,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 70,0% | 75,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 5,0% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 65,0% | 50,0% |
| Verklaring | 20,0% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 40,0% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 30,0% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 25,0% | 37,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 5,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Andrea Benetti, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radio Waves, Oil And Acryli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Routes, Oil And Acrylic On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reptile, , Oil And Kark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Ages, , Oil, Coffee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Door Of Desires, , Oil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cameo, Oil And Oxides On Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Planets, Oil And Cacao On B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rebirth, Oil, Cacao And Oxi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Synapses, Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinema, , Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Andrea Benetti?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Andrea Benetti in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Andrea Benetti
Welke werken van Andrea Benetti worden het meest bekeken?
- Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) eerst, met 100 bezoeken of 12% van de weergaven. 8 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Andrea Benetti op ArtsDot.com?
- 800 bezoeken in twaalf maanden: 0 naar de artiestenpagina en 800 naar de werken.
Welke werken van Andrea Benetti sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 50% van de bezoeken, hoewel ze slechts 35% van de catalogus beslaan.