Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ambroise Louis Garneray op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ambroise Louis Garneray in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was COMBAT NAVAL het meest bekeken werk van Ambroise Louis Garneray op ArtsDot.com: 600 weergaven, goed voor 14% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Pirate Ship en Confiance Kent Fight. In totaal waren er 5.700 bezoeken aan Ambroise Louis Garneray: 2.200 aan de artiestenpagina en 3.500 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 200% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 4.100 bezoeken. Mensen browsen op apparaten (81%) en telefoons (19%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 70% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 46% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Ambroise Louis Garneray
Dit zijn de 10 werken van Ambroise Louis Garneray die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
COMBAT NAVAL
600 bezoeken · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 bezoeken · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 bezoeken · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 bezoeken · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 bezoeken · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 bezoeken · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 bezoeken · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 bezoeken · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 bezoeken · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 bezoeken · 4,5%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Ambroise Louis Garneray per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Hoe vaak worden de werken van Ambroise Louis Garneray bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Ambroise Louis Garneray?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 4,5% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 31,8% |
| Algehele helderheid: licht | 32,0% | 43,2% |
| Lichtgevend | 6,0% | 11,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 29,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 34,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 44,2% | 60,0% |
| Aardse tinten | 46,5% | 40,0% |
| Donkere tinten | 4,7% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 2,3% | 0,0% |
| Pasteltinten | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,0% | 15,9% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 70,5% |
| Levendig | 8,0% | 13,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 4,5% |
| Zacht | 16,0% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 2,3% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 36,4% |
| Verklaring | 44,0% | 52,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 11,4% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 22,7% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 34,1% |
Welke werken van Ambroise Louis Garneray worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Ambroise Louis Garneray?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.600 | 80,7% |
| telefoons | 1.100 | 19,3% |
Welke talen spreken de bezoekers van Ambroise Louis Garneray?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 400 | 44,4% |
| Spaans | 200 | 22,2% |
| Koreaans | 200 | 22,2% |
| Engels | 100 | 11,1% |
Hoeveel bezoeken krijgt Ambroise Louis Garneray per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Ambroise Louis Garneray op ArtsDot.com
Welke werken van Ambroise Louis Garneray zijn het populairst?
- COMBAT NAVAL is het populairste werk met 600 weergaven (14% van alle weergaven van Ambroise Louis Garneray). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Ambroise Louis Garneray op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Ambroise Louis Garneray 5.700 bezoeken: 2.200 op de artiestenpagina en 3.500 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Ambroise Louis Garneray?
- Voornamelijk via apparaten (81%) en telefoons (19%): 81% van de bezoeken komt van apparaten.
Welke soort werken geven de bezoekers van Ambroise Louis Garneray de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 70% van de bezoeken, tegenover 46% van de catalogus van de kunstenaar.