Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Alexandre De Riquer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Alexandre De Riquer: de cijfers in een paar regels
Untitled (715) is de ster: 300 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 21% van alle weergaven van Alexandre De Riquer. Vervolgens komen Untitled (493) en Untitled (985). Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.800 bezoeken) en de werken (1.200 bezoeken) tot een totaal van 3.000 bezoeken. De interesse stijgt, met 80% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.500 bezoeken). Per apparaat: apparaten (57%), telefoons (33%) en tablets (10%). De bezoeken zijn gericht op Verklaring (Contrast), met 57% van de bezoeken tegenover 34% van de catalogus.
Alexandre De Riquer: 9 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Alexandre De Riquer.
-
1
Untitled (715)
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Untitled (493)
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Untitled (985)
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Untitled (970)
200 bezoeken · 14,3%
-
5
Untitled (435)
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Untitled (176)
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Untitled (984)
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Untitled (759)
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Untitled (891)
100 bezoeken · 7,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Alexandre De Riquer?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.000 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
| Okt 2026 | 500 | 400 |
Wanneer worden de werken van Alexandre De Riquer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Alexandre De Riquer, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 54,5% |
| Etherisch | 37,5% | 27,3% |
| Mystiek | 12,5% | 18,2% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 54,5% |
| Etherisch | 37,5% | 27,3% |
| Mysterieus | 12,5% | 18,2% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,6% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 18,4% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 36,8% | 28,6% |
| Algehele helderheid: licht | 28,9% | 21,4% |
| Lichtgevend | 13,2% | 28,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 2,6% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,3% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 65,8% | 57,1% |
| Levendige kleur | 5,3% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 47,4% | 21,4% |
| Donkere tinten | 31,6% | 35,7% |
| Neutrale kleuren | 7,9% | 28,6% |
| Pasteltinten | 13,2% | 14,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 21,1% | 21,4% |
| Levendig | 79,0% | 78,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,3% | 0,0% |
| Zacht | 10,5% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 18,4% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 31,6% | 21,4% |
| Verklaring | 34,2% | 57,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,6% | 21,4% |
| Evenwichtige harmonie | 5,3% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 42,1% | 21,4% |
Wat zijn de topstukken van Alexandre De Riquer, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition with Winged Nym… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition with winged nym… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (970) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (985) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (176) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (493) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (435) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (715) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Untitled (540) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (413) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Alexandre De Riquer?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 1.700 | 56,7% |
| telefoons | 1.000 | 33,3% |
| tablets | 300 | 10,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Alexandre De Riquer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 50,0% |
| Spaans | 200 | 33,3% |
| Hongaars | 100 | 16,7% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Alexandre De Riquer in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 300 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 300 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 300 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 400 |
Veelgestelde vragen over Alexandre De Riquer
Welke werken van Alexandre De Riquer worden het meest bekeken?
- Untitled (715) eerst, met 300 bezoeken of 21% van de weergaven. 9 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Alexandre De Riquer op ArtsDot.com?
- 3.000 bezoeken in twaalf maanden: 1.800 naar de artiestenpagina en 1.200 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Alexandre De Riquer?
- Het publiek komt via apparaten (57%), telefoons (33%) en tablets (10%); apparaten is goed voor 57% van de bezoeken.
Welke werken van Alexandre De Riquer sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Verklaring (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 57% van de bezoeken, hoewel ze slechts 34% van de catalogus beslaan.