Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Alexander Fraser (II) op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Alexander Fraser (II): de cijfers in een paar regels
Cadzow forest, south lanarkshire is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 8% van alle weergaven van Alexander Fraser (II). Vervolgens komen At barncluith, sketch from nature en Mending of the nets. Samen komen de pagina van de kunstenaar (800 bezoeken) en de werken (800 bezoeken) tot een totaal van 1.600 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.200 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), met 75% van de bezoeken tegenover 64% van de catalogus.
Alexander Fraser (II): 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Alexander Fraser (II).
-
1
Cadzow forest, south lanarkshire
100 bezoeken · 8,3%
-
2
At barncluith, sketch from nature
100 bezoeken · 8,3%
-
3
Mending of the nets
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Gathering logs in cadzow forest
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Waterfall
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Cadzow forest, autumn
100 bezoeken · 8,3%
-
7
A highland croft
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Landscape and cattle
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Eshing bridge
100 bezoeken · 8,3%
-
10
The bass rock from canty bay
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Alexander Fraser (II)?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Alexander Fraser (II) bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Alexander Fraser (II), vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,7% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 24,4% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 42,2% | 41,7% |
| Algehele helderheid: licht | 6,7% | 8,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,9% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,9% | 58,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 37,8% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,4% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 76,7% | 80,0% |
| Neutrale kleuren | 13,3% | 10,0% |
| Donkere tinten | 10,0% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 73,3% | 75,0% |
| Levendig | 6,7% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,7% | 8,3% |
| Zacht | 15,6% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 13,3% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 15,6% | 8,3% |
| Verklaring | 48,9% | 41,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,2% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 64,4% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 33,3% | 25,0% |
Wat zijn de topstukken van Alexander Fraser (II), maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cadzow forest, south lanark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Spring sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle campbell, springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barncluith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh cottage, vale of conw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life, beans and red p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape and cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gathering logs in cadzow fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old mill, barncluth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Alexander Fraser (II)?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Alexander Fraser (II) in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Alexander Fraser (II)
Welke werken van Alexander Fraser (II) worden het meest bekeken?
- Cadzow forest, south lanarkshire eerst, met 100 bezoeken of 8% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Alexander Fraser (II) op ArtsDot.com?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina en 800 naar de werken.
Welke werken van Alexander Fraser (II) sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 75% van de bezoeken, hoewel ze slechts 64% van de catalogus beslaan.