Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Adolf Eberle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Adolf Eberle
Mensen bekijken The intruder vaker dan welk ander werk van Adolf Eberle dan ook: 100 bezoeken in twaalf maanden, of 12% van alles wat bekeken is. The interrupted lesson en Contentment maken het podium compleet. Adolf Eberle trok in totaal 1.100 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 600 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 200% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 600 bezoeken. Eén smaak valt op: Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) trekt 38% van de bezoeken, terwijl het slechts 14% van de catalogus beslaat.
Top 8: de werken van Adolf Eberle die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 8 werken van Adolf Eberle die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The intruder
100 bezoeken · 12,5%
-
2
The interrupted lesson
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Contentment
100 bezoeken · 12,5%
-
4
The Pet Lamb
100 bezoeken · 12,5%
-
5
The Happy Family
100 bezoeken · 12,5%
-
6
The young fox
100 bezoeken · 12,5%
-
7
Happy family in a barn interior
100 bezoeken · 12,5%
-
8
A bedtime story, 1869
100 bezoeken · 12,5%
Hoe populair is de Adolf Eberle-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Adolf Eberle in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Adolf Eberle aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 66,7% | 62,5% |
| Zachte schaduw | 19,1% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 4,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 9,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,6% | 12,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,3% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 37,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 71,4% | 62,5% |
| Donkere tinten | 14,3% | 37,5% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 61,9% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 50,0% |
| Levendig | 4,8% | 12,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,3% | 0,0% |
| Zacht | 28,6% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 9,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 25,0% |
| Verklaring | 33,3% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,8% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,8% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,4% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 38,1% | 25,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Adolf Eberle zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A futile attempt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return from the Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Hunters with Girl in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A bedtime story | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Thatched barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The natural history lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The successful letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Day's Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Happy family in a barn inte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Adolf Eberle gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 66,7% |
| Portugees | 100 | 33,3% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Adolf Eberle eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Adolf Eberle: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Adolf Eberle?
- Het is The intruder: 100 bezoeken, 12% van de weergaven van Adolf Eberle. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Adolf Eberle?
- 1.100 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 500 op de artiestenpagina en 600 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Adolf Eberle waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 38% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.