Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Aaron Siskind op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Aaron Siskind
Mensen bekijken Savoy Dancers vaker dan welk ander werk van Aaron Siskind dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 6% van alles wat bekeken is. Mother and Son, from the project The Most Crowded Block en Harlem Nightclub Stripper II, from the Photo League Feature Group project Harlem Document maken het podium compleet. Aaron Siskind trok in totaal 6.000 bezoeken aan, met 2.400 op de artiestenpagina en 3.600 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 1600% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 3.700 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (77%), telefoons (18%) en tablets (5%). Eén smaak valt op: Krachtig contrast (Contrast) trekt 23% van de bezoeken, terwijl het slechts 16% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Aaron Siskind die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Aaron Siskind die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Savoy Dancers
300 bezoeken · 6,4%
-
2
Mother and Son, from the project The Most Crowded Block, 1940
200 bezoeken · 4,3%
-
3
Harlem Nightclub Stripper II, from the Photo League Feature Group project Harlem Document, 1937
200 bezoeken · 4,3%
-
4
Acolman, Mexico, 05, 1955
200 bezoeken · 4,3%
-
5
Rome 65, 1963
200 bezoeken · 4,3%
-
6
Martha's Vineyard 124, 1954
200 bezoeken · 4,3%
-
7
Terracotta, Illinois, 1960
200 bezoeken · 4,3%
-
8
Martha's Vineyard 114, 1954
200 bezoeken · 4,3%
-
9
New Jersey 5, 1950
200 bezoeken · 4,3%
-
10
Providence 68, 1986, from the portfolio Tar Abstracts, 1989
100 bezoeken · 2,1%
Hoe populair is de Aaron Siskind-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 700 | 3.000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 1.500 | 200 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Aaron Siskind in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Aaron Siskind aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,0% | 38,3% |
| Zachte schaduw | 36,0% | 31,9% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 23,4% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 6,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 100,0% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 100,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 6,4% |
| Zacht | 16,0% | 8,5% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 8,5% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 23,4% |
| Verklaring | 50,0% | 53,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 17,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 6,4% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 21,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 40,4% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 14,9% |
Hoe verhouden de populairste werken van Aaron Siskind zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savoy Dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Son, from the pr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| New Jersey 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martha's Vineyard 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parade Watchers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Boys in Boxes), f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schoolboy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy's Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Nightclub Stripper I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wishing Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Aaron Siskind bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.600 | 76,7% |
| telefoons | 1.100 | 18,3% |
| tablets | 300 | 5,0% |
In welke talen wordt Aaron Siskind gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Chinese | 600 | 42,9% |
| Engels | 500 | 35,7% |
| Italiaans | 200 | 14,3% |
| Frans | 100 | 7,1% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Aaron Siskind eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 200 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 400 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 300 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 100 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Aaron Siskind: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Aaron Siskind?
- Het is Savoy Dancers: 300 bezoeken, 6% van de weergaven van Aaron Siskind. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Aaron Siskind?
- 6.000 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 2.400 op de artiestenpagina en 3.600 op de individuele werken.
Bekijken mensen Aaron Siskind op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (77%), telefoons (18%) en tablets (5%); apparaten loopt voor met 77%.
Is er een bepaald type werk van Aaron Siskind waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 23% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.