Jean-Michel Basquiat Auditorija ir populiarumumas svetrenėje ArtsDot.com

1960 – 1988

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jean-Michel Basquiat puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jean-Michel Basquiat: skaičiai keliose eilutėse

Untitled - Kaukolė (Platių kolekcija, LA) yra žvaigždė: 28.700 apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių, tai sudaro 55% visų Jean-Michel Basquiat peržiūrų. Toliau yra Bird on Money ir Philistines. Daugybė menininko puslapio lankytojų (13.200 lankytojų) ir kūrinių lankytojų (31.000 lankytojų) kartu sudaro 44.200 lankytojų. Interesas sumaigo 44% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Rugp 2026 (18.700 lankytojų). Auditorijos pagrindinės kalbos: Ispanų (23%),Protugalų (23%) ir Italų (19%). Auditorijos pagrindinės šalys: Brazilija (27%),Prancūzija (10%) ir Ispanija (7%). Pagal įrenginius: kompiuteriai (50%),telefonai (47%) ir planšetės (3%). Lankytojai renkasi Melancholiškas (Emocinis tonas) – tai sudaro 73% lankytojų, palygdinti su 20% katalogo dalimi.

Jean-Michel Basquiat: 10 kūrinių, kuriuos žmonės stebi pirmiausia

Kiekvienas žemiau pateiktas kūrinys buvo atidarytas realių lankytojų ArtsDot.com per pastarąsias dvylika mėnesių. 1 vieta yra dažniausiai lankomas Jean-Michel Basquiat kūrinys.

  1. Untitled - Kaukolė (Platių kolekcija, LA) 1 Untitled - Kaukolė (Platių kolekcija, LA), 1981 28.700 lankytojų · 55,4%
  2. Bird on Money 2 Bird on Money, 1981 2.500 lankytojų · 4,8%
  3. Philistines 3 Philistines, 1982 2.000 lankytojų · 3,9%
  4. Riding with Death 4 Riding with Death, 1988 1.700 lankytojų · 3,3%
  5. Fishing Fish 5 Fishing Fish, 1981 1.600 lankytojų · 3,1%
  6. Man from Naples 6 Man from Naples, 1982 1.000 lankytojų · 1,9%
  7. Now's The Time 7 Now's The Time, 1985 1.000 lankytojų · 1,9%
  8. Pegasus 8 Pegasus, 1987 800 lankytojų · 1,5%
  9. Untitled (ernok) 9 Untitled (ernok) 700 lankytojų · 1,4%
  10. Melting Point of Ice 10 Melting Point of Ice, 1984 600 lankytojų · 1,2%

Kada žmonės lankia Jean-Michel Basquiat puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200100
Lie 20262.30012.500
Rugp 20262.00016.700
Rugs 20268.7001.700

Kada žiūrimos Jean-Michel Basquiat darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kokie yra pagrindiniai Jean-Michel Basquiat darbai, mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Untitled - Kaukolė (Platių…0000000006.8009.000200
Untitled (ernok)0000000002002000
Melting Point of Ice00000000000100
Obnoxious Liberals00000000001000
Tuxedo0000000001002000
Man from Naples00000000090000
Eyes and Eggs00000000001000
Red man, Annina Nosei Galle00000000003000
Fishing Fish000000000100800100
Sugar Ray Robinson0000000001001000

Kokie įrenginiai naudojami Jean-Michel Basquiat auditorijos?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai22.20050,2%
telefonai20.70046,8%
planšetės1.3002,9%

Kurisomis kalbomis kalba Jean-Michel Basquiat auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų3.60023,4%
Protugalų3.60023,4%
Italų2.90018,8%
Prancūzų1.3008,4%
Vokiečių1.1007,1%
Čekų8005,2%
Anglų7004,5%
Švedų3001,9%
Graikų2001,3%
Gruzinų2001,3%

Kiek kasdienių apsilankymų turi Jean-Michel Basquiat ir kiek jų bus artimiausiu trimis trimenėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
K 1 Spa1.000
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa700
S 4 Spa1.900
Pr 5 Spa800
A 6 Spa3.400
T 7 Spa1.500
K 8 Spa2.600
P 9 Spa1.400
Š 10 Spa2.200
S 11 Spa3.000
Pr 12 Spa7.300
A 13 Spa1.200
T 14 Spa2.100
K 15 Spa1.100
P 16 Spa1.400
Š 17 Spa2.000
S 18 Spa2.300
Pr 19 Spa1.100
A 20 Spa1.300
T 21 Spa2.300
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)1.100
Š 24 Spa (prognozė)1.400
S 25 Spa (prognozė)2.100
Pr 26 Spa (prognozė)2.600
A 27 Spa (prognozė)1.700
T 28 Spa (prognozė)1.700
K 29 Spa (prognozė)1.400
P 30 Spa (prognozė)1.200
Š 31 Spa (prognozė)1.500
S 1 Lap (prognozė)2.100
Pr 2 Lap (prognozė)2.700
A 3 Lap (prognozė)1.700
T 4 Lap (prognozė)1.700
K 5 Lap (prognozė)1.400
P 6 Lap (prognozė)1.200
Š 7 Lap (prognozė)1.500
S 8 Lap (prognozė)2.200
Pr 9 Lap (prognozė)2.800
A 10 Lap (prognozė)1.800
T 11 Lap (prognozė)1.800

Ką žmonės klausia apie Jean-Michel Basquiat

Kurių Jean-Michel Basquiat kūrinių žmonės žiūri dažniausiai?

Untitled - Kaukolė (Platių kolekcija, LA) pirmiausia, su 28.700 apsilankymų arba 55% žiūrovų dalimi. Viršuje yra 10 darbai.

Kokia Jean-Michel Basquiat auditorija ArtsDot.com?

44.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 13.200 lankytojų lankė meno kūrėjo puslapį ir 31.000 lankytojų – jo kūrinius.

Iš kurių įrenginių ateina Jean-Michel Basquiat auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (50%),telefonai (47%) ir planšetės (3%); kompiuteriai generuoja 50% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Jean-Michel Basquiat auditorija?

Ispanų (23%),Protugalų (23%) ir Italų (19%). Pagrindinė kalba – Ispanų, ja naudojasi 23% lankytojų.

Kurios Jean-Michel Basquiat darbai labiausiai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, pažymėti žanru Melancholiškas (Emocinis tonas), užima 73% lankytojų, nors sudaro tik 20% katalogo.