Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Xavier Valls puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Xavier Valls apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Xavier Valls darbas Untitled (664) buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 300 peržiūrų, užėjęs 9% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Untitled (534) ir Untitled (936). Iš viso Xavier Valls lankė 5.400 kartų: 2.900 kartų lankyta pagrindinėje Xavier Valls pusėje ir 2.500 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 75%, nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Rugp 2026, aplankytų kartų – 1.800. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (54%),telefonai (44%) ir planšetės (2%). Lankytojai skliaidžia į Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): tokios darbai, sudarantys 22% meno kūrinio katalogo, sulaukia 35% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Xavier Valls darbai
Štai 10 darbų autoriaus Xavier Valls, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
-
1
Untitled (664)
300 lankytojų · 8,8%
-
2
Untitled (534)
300 lankytojų · 8,8%
-
3
Untitled (936)
300 lankytojų · 8,8%
-
4
Untitled (453)
200 lankytojų · 5,9%
-
5
Untitled (136)
200 lankytojų · 5,9%
-
6
Untitled (238)
200 lankytojų · 5,9%
-
7
Untitled (284)
200 lankytojų · 5,9%
-
8
Untitled (819)
200 lankytojų · 5,9%
-
9
Untitled (522)
100 lankytojų · 2,9%
-
10
Untitled (899)
100 lankytojų · 2,9%
Kiek žmonių lanko Xavier Valls puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 700 | 1.100 |
| Rugs 2026 | 800 | 0 |
| Spa 2026 | 1.300 | 100 |
Kiek dažnai žiūrimi Xavier Valls darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Xavier Valls lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 2,0% | 8,8% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 2,0% | 11,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 22,0% | 35,3% |
| Šviesus | 74,0% | 44,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 36,0% | 29,4% |
| Subtili spalva | 36,0% | 38,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 24,0% | 23,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 8,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 73,5% | 74,2% |
| Pastelinės spalvos | 22,4% | 9,7% |
| Žemiški tonai | 4,1% | 9,7% |
| Tamsūs tonai | 0,0% | 6,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 16,0% | 14,7% |
| Subalansuota | 56,0% | 58,8% |
| Vividūs | 28,0% | 26,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 54,0% | 47,1% |
| Švelnus | 20,0% | 17,6% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 12,0% | 14,7% |
| Pareiškimas | 14,0% | 20,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,0% | 17,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 5,9% |
| Subalansuota harmonija | 6,0% | 14,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 56,0% | 58,8% |
| Suvarta paletė | 16,0% | 2,9% |
Kurios Xavier Valls darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (534) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (238) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (359) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (632) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (151) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (453) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (927) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokius įrenginius naudoja Xavier Valls lankytojai?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.900 | 53,7% |
| telefonai | 2.400 | 44,4% |
| planšetės | 100 | 1,9% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Xavier Valls lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 1.200 | 92,3% |
| Rusų | 100 | 7,7% |
Kiek lankytojų kasdien aplanko Xavier Valls ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 300 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 600 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 300 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 100 |
| T 28 Spa | 100 |
| K 29 Spa | 200 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 100 |
| T 4 Lap | 200 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Klausimai apie Xavier Valls platformoje ArtsDot.com
Kurios Xavier Valls kūriniai yra populiariausi?
- Untitled (664) yra populiariausias darbas: jį aplankė 300 kartų (9% visų Xavier Valls peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Xavier Valls svetainėje ArtsDot.com?
- Per pastaruosius dvylika mėnesių Xavier Valls gavo 5.400 apsilankymų: 2.900 pusėje autoriaus ir 2.500 individualių kūrinių puselėse.
Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Xavier Valls turinio?
- Daugiausia – kompiuteriai (54%),telefonai (44%) ir planšetės (2%): 54% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.
Kurių kūrinių domisi Xavier Valls lankytojai?
- Jie teikia pirmenybę Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): tai sudaro 35% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 22%.