Wright Barker lankytojų statistika ir dažniausiai peržiūromos darbai

1864 – 1941

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Wright Barker puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Trumpoji versija Wright Barker

Circe lankoma dažniau nei bet kurį kitą Wright Barker kūrinį: 2.600 apsilankymų per dvylika mėnesių arba 79% visų peržiūrėtų darbų. Crossing the Ford ir Devil's Bridge užbaia podiumo trio. Iš viso Wright Barker sukvietė 4.700 apsilankymų: 1.700 – artistiaus puslapyje ir 3.000 – per individualius kūdinius. Tendencija auganti: Rugs 2026 lankytojų buvo 42% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikusas – užregistruota 1.700 apsilankymų. Lankytojų pasiskirstymas tarp kompiuteriai (72%),telefonai (26%) ir planšetės (2%). Išsiskirta viena stilių grupė: Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) sulaukia 79% lankytojų, nors sudaro tik 12% katalogo dalį.

5 geriausiųjų: dažniausiai peržiūromos Wright Barker darbai

Reitingas pagal realius lankytojus, o ne pagal katalogo įvertinimą: 5 kūrinių Wright Barker buvo dažniausiai atidaryti ArtsDot.com per dvylika mėnesių.

  1. Circe 1 Circe, 1889 2.600 lankytojų · 78,8%
  2. Crossing the Ford 2 Crossing the Ford 200 lankytojų · 6,1%
  3. Devil's Bridge 3 Devil's Bridge 200 lankytojų · 6,1%
  4. Two Collies above a Lake 4 Two Collies above a Lake 200 lankytojų · 6,1%
  5. Deer in a Forest 5 Deer in a Forest 100 lankytojų · 3,0%

Kiek mėnesį po mėnesio populiari yra Wright Barker puslapis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20263001.400
Rugp 20261001.100
Rugs 20261.300400

Kiek bendrai dėmesio sulaukia Wright Barker darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip populiariausi Wright Barker darbai pasižymi tendencijomis per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Crossing the Ford00000000010000
Devil's Bridge0000000010000100
Deer in a Forest00000000001000
Horses in a Paddock000000000000
Horses in a Paddock000000000000
Circe0000000001.3001.000200
Two Collies above a Lake00000000000100
Tree and Rabbits000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip žiūri Wright Barker?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti šio supiklavos duomenis
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai3.40072,3%
telefonai1.20025,5%
planšetės1002,1%

Kuriomis kalbomis skaitytojas Wright Barker dominuoja?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kokia yra kasdienė Wright Barker lankytojų sūkaitis ir kokia yra prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti šio supiklavos duomenis
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs0
A 22 Rugs0
T 23 Rugs0
K 24 Rugs0
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa (prognozė)0
A 13 Spa (prognozė)0
T 14 Spa (prognozė)0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0

Wright Barker: greiti atsakymai

Kuri Wright Barker kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Tai Circe: 2.600 apsilankymų, tai 79% peržiūrų iš viso Wright Barker peržiūrų. Viršuje esuolis pasiekia 5 vietą.

Kiek lankytojų lankosi Wright Barker puslapį?

4.700 per past twelve months, iš kurių 1.700 – menedžerio puslapyje ir 3.000 – individualiuose darbuose.

Ar žmonės žiūri į Wright Barker telefonu ar kompiuteriu?

Abiemur: lankytojų pasiskirstymas: kompiuteriai (72%),telefonai (26%) ir planšetės (2%); lyderia kompiuteriai su 72%.

Ar yra Wright Barker kūrinių tipas, kuriuo žmonės labiausiai mėgauja?

Taip, Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): 79% lankytų lankytų katalogo 12% dalies.