William-Adolphe Bouguereau Populiarumo ir lankytojų statistika

1825 – 1905

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William-Adolphe Bouguereau puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William-Adolphe Bouguereau apžauksme

Per pastaruosius dvylika mėnesių William-Adolphe Bouguereau darbas Song of the Angels buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 3.100 peržiūrų, užėjęs 5% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau ir Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). Iš viso William-Adolphe Bouguereau lankė 61.300 kartų: 3.200 kartų lankyta pagrindinėje William-Adolphe Bouguereau pusėje ir 58.100 kartų – individualių kūrinių pusėse. Susidomėjimas šiek tiek slindo: lankytojų skaičius sumažėjo 9% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 38.100. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%). Lankytojai skliaidžia į Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tokios darbai, sudarantys 42% meno kūrinio katalogo, sulaukia 66% apsilankymų.

10 dažniausiai peržiūrimiausi William-Adolphe Bouguereau darbai

Štai 10 darbų autoriaus William-Adolphe Bouguereau, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.

  1. Song of the Angels 1 Song of the Angels, 1881 3.100 lankytojų · 4,8%
  2. The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau 2 The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau, 2026 2.700 lankytojų · 4,2%
  3. Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr) 3 Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr), 1873 2.500 lankytojų · 3,9%
  4. Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 4 Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 2.500 lankytojų · 3,9%
  5. Dante and Virgil 5 Dante and Virgil, 1850 2.300 lankytojų · 3,5%
  6. The Birth of Venus 6 The Birth of Venus 2.000 lankytojų · 3,1%
  7. Pietą (Bouguereau) 7 Pietą (Bouguereau), 1896 1.900 lankytojų · 2,9%
  8. The Nymphaeum 8 The Nymphaeum 1.900 lankytojų · 2,9%
  9. A Soul Brought to Heaven 9 A Soul Brought to Heaven, 1878 1.800 lankytojų · 2,8%
  10. Child at Bath 10 Child at Bath, 1886 1.700 lankytojų · 2,6%

Kiek žmonių lanko William-Adolphe Bouguereau puslapį kas mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.000
Lie 20261.50036.600
Rugp 20261.20010.400
Rugs 202640010.100

Kiek dažnai žiūrimi William-Adolphe Bouguereau darbus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios William-Adolphe Bouguereau darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Pietą (Bouguereau)0000000006000700
Biblis000000000700500300
Flora and Zephyr000000000200100100
Dante and Virgil0000000008000100
Dante and Virgil0000000001.0001.000200
The Nut Gatherers00000000020000
Dante and Virgil000000000000
Dante and Virgil000000000000
The Birth of Venus00000000000900
Nymphes et satyre (also kno…0000000001.800400100

Kokius įrenginius naudoja William-Adolphe Bouguereau lankytojai?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai43.30070,6%
telefonai16.60027,1%
planšetės1.4002,3%

Kuriomis kalbomis dominuoja William-Adolphe Bouguereau lankytojai?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų80030,8%
Vokiečių50019,2%
Italų30011,5%
Protugalų2007,7%
Rusų2007,7%
Arabų1003,8%
Danų1003,8%
Ispanų1003,8%
Estų1003,8%
Prancūzų1003,8%

Kiek lankytojų kasdien aplanko William-Adolphe Bouguereau ir kas laukia toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
K 24 Rugs700
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs400
T 30 Rugs500
K 1 Spa800
P 2 Spa1.100
Š 3 Spa800
S 4 Spa300
Pr 5 Spa500
A 6 Spa400
T 7 Spa1.000
K 8 Spa500
P 9 Spa600
Š 10 Spa700
S 11 Spa500
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa500
T 14 Spa800
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)1.200
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)2.700
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)1.300
P 23 Spa (prognozė)1.300
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)3.200
A 27 Spa (prognozė)900
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)1.500
Š 31 Spa (prognozė)1.300
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)3.500
A 3 Lap (prognozė)1.000
T 4 Lap (prognozė)1.700

Klausimai apie William-Adolphe Bouguereau platformoje ArtsDot.com

Kurios William-Adolphe Bouguereau kūriniai yra populiariausi?

Song of the Angels yra populiariausias darbas: jį aplankė 3.100 kartų (5% visų William-Adolphe Bouguereau peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.

Kiek žmonių žiūri William-Adolphe Bouguereau svetainėje ArtsDot.com?

Per pastaruosius dvylika mėnesių William-Adolphe Bouguereau gavo 61.300 apsilankymų: 3.200 pusėje autoriaus ir 58.100 individualių kūrinių puselėse.

Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo William-Adolphe Bouguereau turinio?

Daugiausia – kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%): 71% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.

Kurių kūrinių domisi William-Adolphe Bouguereau lankytojai?

Jie teikia pirmenybę Subalansuota (Spalvų intensyvumas): tai sudaro 66% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 42%.