Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Willem Van De Velde Vyresnis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Willem Van De Velde Vyresnis apžauksme
Per pastaruosius dvylika mėnesių Willem Van De Velde Vyresnis darbas Large Ships and Boats in a Calm buvo dažniausiai peržiūrintis ArtsDot.com platformoje: 800 peržiūrų, užėjęs 6% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The Gust ir The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Iš viso Willem Van De Velde Vyresnis lankė 15.100 kartų: 3.000 kartų lankyta pagrindinėje Willem Van De Velde Vyresnis pusėje ir 12.100 kartų – individualių kūrinių pusėse. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 12.800. Žmonės naršo naudojami kompiuteriai (93%),telefonai (7%) ir planšetės (1%). Lankytojai skliaidžia į Dramatiškumas (Nuotaika): tokios darbai, sudarantys 24% meno kūrinio katalogo, sulaukia 46% apsilankymų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Willem Van De Velde Vyresnis darbai
Štai 10 darbų autoriaus Willem Van De Velde Vyresnis, kuriuos per pastaruosius dvylika mėnesių dažniausiai peržiūrėjo „ArtsDot.com“ svetainėje; darbai išrikiuoti pagal žiūrovų skaičių, nuo populiariausių.
Kiek žmonių lanko Willem Van De Velde Vyresnis puslapį kas mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
100
Lie 2026
2.300
10.500
Rugp 2026
500
600
Rugs 2026
200
900
Kiek dažnai žiūrimi Willem Van De Velde Vyresnis darbus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokių kūrinių renkasi Willem Van De Velde Vyresnis lankytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Dramatiškumas
23,5%
46,5%
Ramybė
29,4%
26,8%
Raminanti
11,8%
14,1%
Klasika
23,5%
8,5%
Elegantiška
5,9%
4,2%
Nostagiška aura
5,9%
0,0%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Raminantis
41,2%
35,2%
Dramatiškas
11,8%
16,9%
Raminantis
23,5%
12,7%
Melancholiškas
5,9%
15,5%
Emocionaliai stiprus
5,9%
12,7%
Refleksyvus
5,9%
5,6%
Energiškas
5,9%
0,0%
Sunkus ir tamsus
0,0%
1,4%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
16,0%
5,9%
Švelnus šešėlis
18,0%
17,0%
Švelni apšvietimo intensyvumas
32,0%
40,7%
Šviesos intensyvumas: ryški
26,0%
28,9%
Šviesus
8,0%
7,4%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
40,0%
50,4%
Subtili spalva
32,0%
27,4%
Subtilus ir subalansuotas
16,0%
15,6%
Ryški spalvų išraiška
12,0%
6,7%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
55,0%
67,5%
Žemiški tonai
30,0%
25,4%
Tamsūs tonai
12,5%
6,1%
Monochrominis
2,5%
0,0%
Pastelinės spalvos
0,0%
0,9%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
44,0%
37,8%
Subalansuota
36,0%
48,9%
Vividūs
20,0%
13,3%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
20,0%
8,2%
Švelnus
34,0%
31,1%
Subalansuotas
18,0%
21,5%
Ryški
18,0%
22,2%
Pareiškimas
10,0%
17,0%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
12,0%
15,6%
Švelniai suderinta paletė
4,0%
14,1%
Subalansuota harmonija
6,0%
13,3%
Stiprus spalvų vientisumas
26,0%
20,0%
Suvarta paletė
52,0%
37,0%
Kurios Willem Van De Velde Vyresnis darbai yra dažniausiai peržiūrimi mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Kokius įrenginius naudoja Willem Van De Velde Vyresnis lankytojai?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
14.000
92,7%
telefonai
1.000
6,6%
planšetės
100
0,7%
Kuriomis kalbomis dominuoja Willem Van De Velde Vyresnis lankytojai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
200
25,0%
Japonų
200
25,0%
Vokiečių
100
12,5%
Ispanų
100
12,5%
Estų
100
12,5%
Italų
100
12,5%
Kiek lankytojų kasdien aplanko Willem Van De Velde Vyresnis ir kas laukia toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
Diena
Peržiūros
K 24 Rugs
0
P 25 Rugs
0
Š 26 Rugs
100
S 27 Rugs
0
Pr 28 Rugs
100
A 29 Rugs
100
T 30 Rugs
100
K 1 Spa
0
P 2 Spa
200
Š 3 Spa
200
S 4 Spa
200
Pr 5 Spa
200
A 6 Spa
300
T 7 Spa
0
K 8 Spa
0
P 9 Spa
100
Š 10 Spa
200
S 11 Spa
100
Pr 12 Spa
100
A 13 Spa
0
T 14 Spa
0
K 15 Spa (prognozė)
0
P 16 Spa (prognozė)
100
Š 17 Spa (prognozė)
100
S 18 Spa (prognozė)
100
Pr 19 Spa (prognozė)
100
A 20 Spa (prognozė)
100
T 21 Spa (prognozė)
0
K 22 Spa (prognozė)
0
P 23 Spa (prognozė)
100
Š 24 Spa (prognozė)
100
S 25 Spa (prognozė)
100
Pr 26 Spa (prognozė)
100
A 27 Spa (prognozė)
100
T 28 Spa (prognozė)
0
K 29 Spa (prognozė)
0
P 30 Spa (prognozė)
100
Š 31 Spa (prognozė)
200
S 1 Lap (prognozė)
100
Pr 2 Lap (prognozė)
100
A 3 Lap (prognozė)
100
T 4 Lap (prognozė)
0
Klausimai apie Willem Van De Velde Vyresnis platformoje ArtsDot.com
Kurios Willem Van De Velde Vyresnis kūriniai yra populiariausi?
Large Ships and Boats in a Calm yra populiariausias darbas: jį aplankė 800 kartų (6% visų Willem Van De Velde Vyresnis peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra išvardyti 10 dažniausiai peržiūromos dalys.
Kiek žmonių žiūri Willem Van De Velde Vyresnis svetainėje ArtsDot.com?
Per pastaruosius dvylika mėnesių Willem Van De Velde Vyresnis gavo 15.100 apsilankymų: 3.000 pusėje autoriaus ir 12.100 individualių kūrinių puselėse.
Per kuriais įrenginiais lankytojai naršo Willem Van De Velde Vyresnis turinio?
Daugiausia – kompiuteriai (93%),telefonai (7%) ir planšetės (1%): 93% apsilankymų atvyksta iš kompiuteriai.
Kurių kūrinių domisi Willem Van De Velde Vyresnis lankytojai?
Jie teikia pirmenybę Dramatiškumas (Nuotaika): tai sudaro 46% lankytojų, kol meno katalogo dalis yra 24%.